live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Одесі мали відремонтувати 88 аварійних фасадів. Але нічого не зроблено

Оголошений ще у квітні 2018 року ремонт 88 фасадів в історичному середмісті Одеси провалено

Про це стало відомо під час засідання депутатської комісії міськради з питань комунального господарства, пише Думская.net.

Начальник департаменту міського господарства Олександр Козловський зазначив, що за 4 місяці програма так і не запрацювала: гроші не виділялися, роботи не проводилися.

Основну причину цього він вбачає у помилках, допущених колишнім начальником управління охорони об'єктів культурної спадщини Андрієм Шелюгіним. За словами Козловського, в управлінні вважали, що поточний ремонт на 200 тис. грн, зокрема пам'ятків архітектури, можна проводити без узгодження з Міністерством культури. Законність такого рішення є сумнівною, зазначив він.

"Я увесь час просив Шелюгіна надати мені юридичну базу. Але потім, коли зібралася комісія під егідою ДАБК і управління архітектури, Шелюгін погодився, що так не можна робити", - наголосив Козловський.

Другою проблемою, яка перешкодила ремонту фасадів, в мерії називають те, що на проходження всіх узгоджувальних процедур йде від півроку і більше. Причому, навіть на аварійні будинки, де відбулися обвалення, погоджень можна чекати до року.

У підсумку члени комісії погодилися з тим, що слід вибрати об'єкти, які потребують проведення першочергових робіт. А також запропонували розробити дорожню карту з ремонтних і реставраційних робіт на будівлях в історичному центрі Одеси, але вже з новим начальником управління охорони об'єктів культурної спадщини Павлом Остапенком.

новини партнерів

18 січня, 2019 п'ятниця

18 січня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати