live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Підозрюють сірчастий ангідрид: у воді біля заводу "Титан" знайшли хімікати


фото: REUTERS
Результати перших проб води поблизу заводу “Титан” в окупованому Криму показали, що був різкий викид забруднюючих речовин

Про це заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій та ВПО Вадим Черниш, повідомляє його прес-центр. 

Він зазначив, що представники держорганів у складі спецкомісії взяли кілька проб біля села Преображенка, що поблизу адміністративної межі з боку Херсонської області. Вона знаходиться майже впритул до титанового заводу, тому що частина кислотонакопичувачів розміщені на території Херсонщини.

"Результати перших проб вчора були готові, це проби води. Результат показав, що показник хімічного споживання кисню перевищує в 6 разів. Це означає, що був різкий викид забруднюючих речовин у водний об’єкт", - наголосив Черниш. 

За його словами, у жителів півострова, які вдихають хімікати через віяння вітру у відповідному напрямку, є ознаки ураження дихальних шляхів. 

"Виходячи з результатів аналізів повітря, ми думаємо, що це був сірчастий ангідрид. Це частково пояснює зміну кольору і пошкодження поверхонь побутових предметів та транспортних засобів, які спостерігались в Армянську і в навколишніх населених пунктах в окупованому Криму”, - підсумував Черниш. 

новини партнерів

19 листопада, 2019 вівторок

19 листопада, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати