live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко підписав рішення РНБО щодо припинення угоди про дружбу з РФ


фото: president.gov.ua
Президент Петро Порошенко підписав указ, який вводить у дію рішення РНБО про припинення договору про дружбу між Україною і Росією

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Президент Петро Порошенко підписав указ "Про рішення РНБО від 6 вересня 2018 року "Про Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ". Відповідно до рішення РНБО підтримано пропозиції Міністерства закордонних справ щодо припинення Україною дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, підписаного 31 травня 1997 року”, - йдеться в повідомленні.

Передбачено, що Міністерство закордонних справ України має заявити Російській Федерації про бажання України припинити дію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ, підписаного 31 травня 1997 року, відповідно до статті 40 цього Договору та внести у встановленому порядку на розгляд Президентові України проект закону України щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ.

Також, відповідно до рішення РНБОУ, МЗС має поінформувати Організацію Об’єднаних Націй, Організацію з безпеки та співробітництва в Європі, інші міжнародні організації про бажання України припинити дію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією, підписаного 31 травня 1997 року, та підстави припинення.

  • Нагадаємо, 28 серпня на XIII нараді керівників дипломатичних установ України президент України Порошенко запропонував розірвати договір "про дружбу" з Росією. 
  • Очільник МЗС заявив, що пакет документів щодо денонсації Україною Договору про дружбу і співробітництво з Росією вже підготовлений.
  • Україна не подовжуватиме дії договору про дружбу, співробітництво і партнерство з Росією, і це не буде його денонсацією, заявила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

новини партнерів

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати