live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Соціальна відповідальність: компанія "М.С.Л." підтримує дітей із синдромом Дауна

Соціальна відповідальність: у Києві представники бізнесу взяли участь у благодійному турнірі з міні-футболу заради підтримки "сонячних" дітей. Мета турніру — збір коштів для підтримки Центру розвитку дітей із синдромом Дауна

Шанс народити звичайним здоровим батькам дитину із синдромом Дауна — один на сімсот випадків — така статистика. Це може трапитися з кожним, незалежно від соціального чи економічного статусу, екології, спадковості, віросповідання тощо. "Сонячні" дітлахи, як їх прийнято називати у народі через надзвичайну доброзичливість і відкритість, потребують особливої турботи, уваги та підтримки. В Україні необхідну підтримку надають благодійні організації, такі як ВБО "Даун Синдром". А допомагають їм соціально-відповідальні компанії, однією з яких є оператор державних лотерей "М.С.Л.".

"Допомога у соціально-важливих проектах - це частина філософії нашого бізнесу. Компанія "М.С.Л.", як правонаступник “Спортлото”, як компанія із європейськими традиціями, прекрасно розуміє, що часто на соціально-важливі проекти, які стосуються охорони здоров'я, культури, спорту, розвитку інфраструктури, у держави не вистачає коштів. І в усі часи, в багатьох країнах лотереї допомагали у таких випадках", - каже директор з маркетингу компанії "М.С.Л." Павло Вайсеро.

"М.С.Л." співпрацює із "Даун Синдром" вже протягом двох років. Цього року компанія отримала статус Офіційного партнера заходу.

"Ми підготували власну корпоративну команду, яка з'явилася на світ завдяки нашому іншому соціальному проекту - діткам із дитячої юнацької спортивної школи №15, яких ми підтримуємо. Цього року ми допомогли їм поїхати на міжнародні змагання, де вони вибори срібло. Але вони нас так просто не відпустили і сказали, що тепер ми будемо з ними тренуватися. Так і виникла ідея створити власну корпоративну команду, яка вже певний час тренується і сьогодні - дебютує", - сказав Вайсеро.

Зібрані на турнірі кошти спрямують на підтримку центру раннього розвитку “Даун синдром”, де впроваджуються програми реабілітації дітей із синдромом Дауна від народження до 8 років.Саме для роботи цього закладу 16 корпоративних команд, які цього річ брали участь у турнірі, і зібрали 285 000 грн. Це на 100 000 більше, ніж минулого року.

Перевага турніру в тому, що гравці можуть одразу побачити, кому саме вони допомагають. Особливі молоді люди в знак подяки приготували футболістам ланч. Поки команди боролися за першість, для дітей влаштували розважальну програму і майстер-клас з футболу від вихованців ДЮСШ.

Більше подробиць - в сюжеті телеканалу Еспресо.

 

новини партнерів

21 вересня, 2020 понеділок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати