live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія за місяць 170 разів намагалася розхитати ситуацію в Україні

У жовтні зафіксовано близько 170 подій, які можуть дестабілізувати українське суспільство

Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій.

Дослідження та аналіз інформації з відкритих джерел свідчить, що у жовтні зафіксовано близько 170 подій, які можуть дестабілізувати ситуацію всередині країни.

Зокрема, вербування українців і використання їх РФ для підбурювання і пропаганди розколу України є однією із загроз. Досі одним із проблемних напрямків, який активно використовується державою-агресором для дестабілізації ситуації в Україні, є "мінування". У жовтні зафіксовано 29 таких випадків. Паралельно з нагнітанням ситуації спостерігається велика кількість випадків незаконного виготовлення і розповсюдження нелегальної зброї.

За даними моніторингу, у жовтні найбільша кількість випадків, які можуть дестабілізувати ситуацію, зафіксовано в Одеській (19%), Донецькій (17%), Львівській (9%), Сумській (8%) та Закарпатській (7%) областях.

Згідно з положенням про свою діяльність, МінТОТ здійснює ряд заходів для вирішення проблем, пов'язаних з конфліктом і вразливими територіями, а також пріоритетом роботи є посилення стійкості української держави перед викликами, які часто штучно створюються ззовні для її ослаблення.

Зокрема, до таких заходів належать координаційні зусилля по моніторингу, аналізу даних, здійснення превентивних заходів щодо вирішення конфліктів по всій території України.

Все по темі

новини партнерів

12 листопада, 2019 вівторок

12 листопада, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати