//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Варшаві на тиждень посилили заходи безпеки


фото: REUTERS
Із понеділка на території Варшави введено перший ступінь тривоги ALFA та другий ступінь BRAVO-CRP через проведення конференції про безпеку на Близькому Сході у середу та четвер

Про це повідомляє Польське радіо.

Як зазначається, запровадити ступені тривоги розпорядився прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький. Обидва сигнали тривоги діятимуть до п’ятниці.

ALFA – це найнижчий ступінь тривоги у чотирирівневій шкалі. Це сигнал для державних служб та адміністрації для збереження особливої пильності, і, перш за все, здійснення посиленого контролю громадських будівель та в місцях великих скупчень людей. Пильність повинні зберігати також жителі Варшави, інформуючи поліцію про нестандартні ситуації.

BRAVO-CRP – це другий ступінь у чотирирівневій шкалі щодо загрози у кіберпросторі.

Повідомляється, що у зв’язку із близькосхідною конференцією від учора на внутрішніх кордонах Польщі з іншими країнами Європейського союзу введено тимчасовий контроль. Ті, хто хоче перетнути кордони, повинні мати із собою дійсний паспорт або посвідчення особи. Люди повинні бути готовими також до можливого контролю транспортних засобів.

Раніше контроль на внутрішніх кордонах Польщі тимчасово повертали декілька разів – під час проведення Євро-2012, кліматичного саміту у листопаді 2013 року, під час Всесвітніх днів молоді та саміту НАТО в 2016 році. А востаннє – наприкінці листопада і на початку грудня 2018 року у зв’язку із кліматичним самітом у Катовицях.

новини партнерів

‡агрузка...

21 липня, 2019 неділя

21 липня, 2019 неділя

20 липня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати