live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В ефірі "Еспресо" - прем’єра документального фільму про Ольгерда Бочковського. ВІДЕО

Ольгерд Бочковський - український соціолог, політолог, етнолог, педагог, публіцист і громадський діяч

В Європі його вважають одним із провідних європейських фахівців з теорії нації та національних відносин першої половини ХХ століття, в той час як в Україні його постать і науковий доробок і маловідомі. 

Внесок Ольгерда Іполита Бочковського у вивчення процесів зародження і розвитку модерних націй, аналіз націєтворчих процесів в Європі, Азії, Африці, обох Америках і навіть в Австралії є загальновизнаним фахівцями. Бочковський - це історія одного з багатьох представників українських еліт - відомих в наукових колах світу, але "стертих" з пам’яті свого народу. 

Він був “адвокатом” українського питання в світі, протидіяв радянській пропаганді. В роки Голодомору 1932-1933 років очолював Комітет допомоги голодуючим в Україні. Бочковський був одним з ідеологів "панєвропейського руху", який створив ідейну основу для виникнення Європейського Союзу. Бочковський переконував, що об’єднання Європи буде неповноцінним без участі України - і сто років тому, по суті, передбачив рух сучасної України до ЄС. 

“Ольгерд Бочковський. Незгасима іскра палаючої ватри національної свідомості” - перший документальний фільм про видатного українця.  Враховуючи суспільно-політичні події в країні зараз, а також збройну агресію та гібридну війну проти України, для національної самовизначеності є вкрай важливим знайомити наших громадян з такими постатями, як О. Бочковський, та їхнім внеском у становлення Української держави.

Фільм актуалізує українське питання та сприяє консолідації українців у боротьбі за власну незалежну державу і право самостійно керувати нею без сторонніх впливів з боку інших країн.

новини партнерів

‡агрузка...

16 жовтня, 2019 середа

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати