live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Дружина Зеленського розповіла, що він вчить українську мову і шукає викладача


фото: REUTERS
Дружина Володимира Зеленського, який переміг на президентських виборах в Україні, Олена заявила, що її чоловік удосконалює своє знання української мови і тепер шукає хорошого викладача

Про це вона заявила в інтерв'ю BBC-Україна.

У Олени запитали, чи вивчають вони з чоловіком українську мову, адже його багато критикують за те, що він розмовляє російською мовою, і будуть критикувати її, коли вона стане першою леді.

"Звичайно, ми знаємо українську мову і вільно нею спілкуємося. Але одна справа, коли ти це робиш у звичайній обстановці, швидко знаходиш слова і все добре. Останнім часом він постійно в стресі, постійно під напругою і психологічним тиском. Тому важко" , - розповіла Зеленська.

За її словами, українську мову вона почула у другому класі на уроці української мови від вчительки, а також були родичі, які говорили на суржику, тому мову розуміла.

"Зараз, звичайно, Володимир намагається поглибити свої знання, він вчить. Ми шукаємо викладача, який би допоміг йому набрати швидкість", - сказала дружина шоумена.

Вона наголосила, що Порошенко говорить завжди "повільно, з чіткими паузами, розділяючи фрази".

"Володимир теж так може говорити, але це не його природний темп мови. Він швидко говорить. І коли починає швидко говорити, в цей час перекладає, виникають затримки та з'являється відчуття, що людина говорить не своєю мовою ", - зазначила вона.

Зеленська додала, що вони над цим зараз працюють і запевнила, що у штабі вже говорять тільки українською.

новини партнерів

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати