"Олександрія" і "Гент" не виявили сильнішого в матчі Ліги Європи

У другому турі групового раунду Ліги Європи в домашньому матчі українська "Олександрія" зіграла в нічию з бельгійським "Гентом"

3 жовтня, у рамках 2-го туру групового раунду ЛІги Європи, бронзовий призер минулорічного чемпіонату України "Олександрія" приймала в гостях бельгійський "Гент", а матч завершився з рахунком - 1:1.

На 6-й хвилині рахунок у зустрічі відкрили західні гості, Лоран Депуатр відгукнувся на передачу і пробив з-за меж штрафного майданчика, у лівий кут.

Українці змогли відгратись у середині 2-го тайму, коли на 61-й хвилині Артем Сітало переправив м'яч у сітку на відстані декількох метрів від воріт.