Мінсоцполітики відмовилось від ідеї скасувати виплати при народженні дітей


фото: pravda.ua
Після консультацій з органами влади та обговорення з громадськістю уряд ухвалив рішення про збереження нинішнього механізму надання допомоги при народженні дітей

Про це повідомила міністр соціальної політики Юлія Соколовська на сторінці у Facebook.

"У ЗМІ розійшлася новина про те, що влада може скасувати виплати при народженні дитини для сотень тисяч сімей. Відповідне припущення ґрунтується на одному з пунктів законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким Мінсоцполітики відв’язує понад 150 виплат від прожиткового мінімуму", – написала Соколовська.

Вона додала, що відповідна пропозиція була внесена у зв’язку з тим, що зараз допомога при народженні дитини видається всім – незалежно від розміру доходів родини. Ідея була в тому, щоб «трішки змінити підхід». Втім після консультацій в уряді вирішили від цієї ідеї відмовитися, каже міністр.

"Дякуємо громадськості за якісний зворотній зв'язок. Ми враховуємо всі конструктивні пропозиції та зауваження", – додала міністр.

  • Нагадаємо, що уряд хотів запровадити адресну програму виплат для родин, чий середньомісячний дохід на особу не перевищує 15% від розміру допомоги (близько 6 тисяч гривень, а допомога при народженні дитини – близько 41 тисяч гривень – ред.).

новини партнерів

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати