live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд працює над законом, що заборонить повернення ПриватБанку Коломойському - ЗМІ


фото: finclub
Кабінет міністрів України розробляє новий законопроєкт, у якому пропишуть пряму заборону повертати виведені з ринку шляхом націоналізації банки колишнім власникам. Таку вимогу Україні висунув Міжнародний валютний фонд

Про це повідомляє Reuters, посилаючись на свої джерела. Також про це пише “Економічна правда”, посилаючись на власні джерела в НБУ та уряді, і згадує ексдепутат Сергій Лещенко.

Розробка нового законопроєкту стала вимогою МВФ, який наголошує на необхідності збереження рішення уряду щодо націоналізації ПриватБанку та необхідності повернення виведених з цього банку коштів колишніми власниками Ігорем Коломойським, Геннадієм Боголюбовим та пов’язаними з ними компаніями.

Наразі у судах розглядається низка справ за позовом Ігоря Коломойського до Нацбанку, Міністерства фінансів, уряду та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. У своїх позовах Коломойський оскаржує процедуру націоналізації ПриватБанку, продаж акцій банку державі за 1 гривню та інші, законність перевірки, яку провів Нацбанк у ПриватБанку і за підсумками якої ухвалив рішення націоналізувати банк.

Разом з цим, ПриватБанк також судиться зі своїми колишніми власниками, вимагаючи в українських та міжнародних судах стягнути з Коломойського кошти, які олігарх вивів з ПриватБанку напередодні націоналізації. Загальну суму цих коштів оцінюють у $5,5 млрд.

“Ми вже завершуємо роботу над законопроєктом за участі експертів МВФ”, - повідомив представник Фонду гарантування вкладів у коментарі Reuters.

У Нацбанку та МВФ коментувати законопроєкт поки відмовилися.

новини партнерів

26 листопада, 2020 четвер

25 листопада, 2020 середа

26 листопада, 2020 четвер

25 листопада, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати