live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна отримала перший продукт з географічним зазначенням: гуцульська овеча бриндзя


фото: ukrainefood
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України зареєструвало перший товар, який має позначку географічного зазначення - гуцульську овечу бриндзю

Про це йдеться на інформаційно-аналітичному порталі агропромислового комплексу України.

“Гуцульська овеча бриндзя” - це перше українське географічне зазначення, що відповідає всім європейським вимогам до реєстрації і має право на визнання в ЄС. Заявку на реєстрацію географічного зазначення було подано громадською спілкою “Асоціація виробників традиційних карпатських високогірних сирів” до Мінекономіки 19 грудня 2018 року”, - йдеться у повідомленні.

Згідно з поясненням Мінекономрозвитку, “гуцульська овеча бриндзя” - це сир, що виготовляється з овечого молока на полонинах Карпат в регіоні Івано-Франківської, Закарпатської та частково Чернівецької областей. Традиції виготовлення продукту беруть свій початок ще з 15 століття.

Зазначимо, свідоцтво закріплює назву продукту, який виробляється на конкретній території. Такими зазначеннями є, наприклад, коньяк, шампанське, сир фета тощо. В Україні, окрім бриндзі, такими зазначеннями можуть стати також мелітопольські черешні.

новини партнерів

17 січня, 2020 п'ятниця

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати