live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна втратила першість у рейтингу країн з найдешевшим інтернетом


фото: technoguide
Україна опустилася на друге місце в рейтингу країн з найдешевшим широкосмуговим інтернетом

Про це йдеться в звіті британської консалтингової компанії BDRC Continental зробленим спільно з провайдером Cable.co.uk.

Україна виявилася другою в світі країною за дешевизною інтернету, із середньою вартістю підключення в $6,64 на місяць. У порівнянні з минулим рейтингом, в якому Україна опинилася на першому місці, вартість інтернету зросла на $1,64.

“Широкосмуговий інтернет в Україні швидкий і дешевий, хоча охоплення все ще відносно низьке - близько половини населення має доступ до інтернету в порівнянні з 90% у Великої Британії”, - зазначили творці рейтингу.

Цьогоріч на першому місці в свіжому рейтингу опинилася Сирія, із середньою вартістю підключення $6,6 в місяць. Сирія перенеслася на перше місце рейтингу з сьомого після того, як інтернет в країні подешевшав вдвічі.

На третьому місці рейтингу опинилася Росія ($7,35 на місяць), на четвертому - Румунія ($ 8,15), а на п'ятому - Білорусь ($ 9,87). У всіх цих країнах вартість підключення знизилася на суму від $0,59 в Білорусі, до $6,27 в Румунії.

Водночас за швидкістю Україна відстає від Росії, Румунії та Білорусі, але істотно випереджає Сирію.

Найдорожчий інтернет виявився в Еритреї (держава в Східній Африці). У середньому вартість підключення там становить $2666 в місяць. Другим за дорожнечею виявився інтернет в Ємені - $2500 в місяць при швидкості 0,4 Mbps. На третьому місці опинилася Мавританія з ціною $700 в місяць при швидкості 0,6 Mbps.

новини партнерів

26 лютого, 2020 середа

25 лютого, 2020 вівторок

25 лютого, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати