live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Франція вважає, що Східне партнерство не має сприяти набуттю членства в ЄС, - доповіді

Франція не хоче, щоб програма Східного партнерства сприяла вступу до Європейського союзу

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Radio Free Europe".

Франція відправила в Єврокомісію два відповідних документи датовані жовтнем 2019 року і січнем 2020 року в рамках процесу консультацій, напередодні публікації доповіді про майбутнє Східного партнерства.

У жовтневому документі наголошується, що партнерство "засноване на економічній і політичній співпраці", при цьому повинно виключати "всі перспективи чи всі механізми інтеграції, або членства в ЄС".

У ньому підкреслюється, що мета програми полягає у підвищенні стійкості партнерів ЄС у галузі верховенства закону, боротьби з корупцією та модернізації економіки.

За словами одного з дипломатів зі східної країни-члена ЄС, на умовах анонімності, "Франція не хоче йти на кроки, які могли б засмутити Москву".

В документі за січень Франція пропонує переорієнтувати 50% бюджету програми Східного партнерства на захист навколишнього середовища.

Зазначимо, Східне партнерство було створено в 2009 році з метою розвитку відносин і економічних вигод між Європейським союзом та членами. До складу партнерства увійшли Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Грузія, Молдова і Україна оголосили вступ до ЄС своєю зовнішньополітичною метою.

 

новини партнерів

28 лютого, 2020 п'ятниця

28 лютого, 2020 п'ятниця

27 лютого, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати