live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нафтогаз уточнив розмір збитків від захоплення Росією активів у Криму


фото: 24tv
НАК Нафтогаз та шість компаній групи подали відповідь у суд Гааги на зустрічну заяву Російської Федерації про розмір компенсації збитків у рамках арбітражного виробництва

Про це повідомила пресслужба Нафтогазу.

 “Нафтогаз додатково обґрунтував свою заяву щодо розміру компенсації збитків, завданих незаконною експропріацією кримських активів Нафтогазу у 2014 році. Розмір збитків і відсотки оцінюються приблизно у 8 мільярдів доларів”, -  пояснили у Нафтогазі.

Зазначають, що трибунал визнав, що Російська Федерація порушила низку положень Угоди про захист інвестицій, експропріювавши активи групи Нафтогаз у Криму.

У компанії пояснюють, що попри появу в арбітражі в січні 2017 року, Російська Федерація надалі ухилялася від участі в арбітражному провадженні протягом майже трьох років. У грудні 2019 року Росія подала зустрічну заяву щодо розміру компенсації збитків, але не заявила жодного альтернативного розрахунку збитків.

Зазначають також, що Російська Федерація не заперечує незаконної експропріації  активів Нафтогазу, але стверджує, що не виплатить Нафтогазу жодної компенсації.

 

 

новини партнерів

7 квітня, 2020 вівторок

7 квітня, 2020 вівторок

6 квітня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати