Затриманого у Греції екс-комбата "Айдару" Мельничука привезли до суду, - МЗС


фото: fb
Колишнього командира батальйону "Айдар" Сергія Мельничука, затриманого у Греції за запитом Росії, доставили до суду, де вирішуватиметься питання щодо його арешту

Про це директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев повідомив у коментарі УНІАН.

Він уточнив, що надає інформацію станом на 12.00.

"Сергія Мельничука доставлено до суду міста Салоніки. Його стан здоров’я задовільний, він забезпечений усім необхідним", - сказав Погорельцев.

Водночас, він зазначив, що зустріч Мельничука з прокурором наразі не розпочалася, оскільки прокуратура при суді міста Салоніки очікує на необхідні документи від Національного бюро Інтерполу в Греції.

Також до суду прибули консул України в Салоніках, адвокат і дружина Мельничука з дитиною.

"На прохання консула затриманому було дозволено поспілкуватися з родиною", - повідомив Погорельцев.

При цьому консульством України в Салоніках надається необхідне сприяння та допомога дружині та малолітній дитині затриманого.

"Позиція сторони захисту ґрунтується на тому, що, відповідно до повідомлення Генерального секретаріату Інтерполу, відомості щодо розшуку Сергія Мельничука, розміщені в обліках цієї міжнародної правоохоронної організації, було заблоковано у зв’язку з перевіркою на відповідність правилам Міжнародної організації кримінальної поліції (Інтерпол), зокрема, через політичну вмотивованість такого розшуку. Зазначене повідомлення Генерального секретаріату Інтерполу було направлено на адреси національних бюро Інтерполу усіх країн-учасниць Міжнародної організації кримінальної поліції", - повідомив Погорельцев.

  • Нагадаємо, Мельничук повідомив, що його затримали під час переїзду з Болгарії в Грецію, як він стверджує, через подану в Інтерпол Росією заявку.
  • Пристайко заявив, що екскомбата Мельничука розшукували не через загальну систему Інтерполу.

новини партнерів

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати