live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Міністри ЄС домовились про створення "COVID-паспорту" для туризму, - представник Хорватії


фото: reuters
Міністри туризму Євросоюзу погодилися створити єдиний документ з умовною назвою "COVID-паспорт", який гратиме роль сертифіката безпеки

Про це розповів міністр туризму Хорватії, яка головує в ЄС, Гарі Капеллі, повідомляє Укрінформ.

"Ми завершили неформальну конференцію міністрів за участю всіх країн-членів та єврокомісара з питань внутрішнього ринку Террі Бретона. Ми дійшли кількох висновків, зокрема в організації спільного європейського підходу для виходу з кризи. Це включатиме створення спільних протоколів і заходів у сфері здоров’я та безпеки. Міністри погодилися, що має бути створений спільний документ, з умовною назвою "COVID-паспорт", який буде чинним в усьому Євросоюзі", - зазначив Капеллі.

За його словами, міністри та Єврокомісія погодили спільну позицію про те, що короткостроковий Фонд відновлення включатиме видатки на туристичну галузь в обсязі 20-25%. Такі ж відсотки галузь має отримати у Багаторічній фінансовій перспективі ЄС на 2021-2027 роки.

"У звичайних умовах туризм не грає такої значущої ролі у БФП, але зараз склалася унікальна позиція з боку країн-членів: галузь має становити 20-25% довгострокового бюджету. Саме туризм має відіграти дуже важливу роль у відроджені економіки всіх наших країн. Ми завжди вважали, що він займає забагато місця в економіці Хорватії, але сьогодні почули про таку саму ситуацію в інших країнах, таких як Італія, Іспанія, Португалія, Греція. Наприклад, в Італії на туризм припадає 12-13% ВНП та близько 15% усієї робочої сили. Тож цей напрямок є важливим для всіх" - підсумував представник Хорватського головування ЄС.

  • Готелі Туреччини відмовляться від "шведського столу" і системи all inclusive після того, як закінчиться епідемія коронавірусу.

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати