live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У щорічній всеукраїнській онлайн-вікторині про ЄС взяли участь понад 60 тисяч школярів та студентів

У щорічній онлайн-Євровікторині, яка відбувається шостий рік поспіль, взяли участь понад 60 тисяч школярів та студентів з усієї України

Як розповіли організатори Євровікторини, цей захід має на меті поглиблювати знання молоді про євроінтеграцію, Європейський Союз та відносини з Україною і проводиться він за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Цьогорічвікторина триватиме до 16 вересня, а остаточні підсумки будуть оголошені у жовтні-листопаді. 

Для участі потрібно зареєструватися на сайті проєкту: www.euroquiz.org.ua/euroquizта відповісти на питання усіх п’яти тематичних блоків – що таке Європейський Союз;  українці в ЄС; культура і спорт країн ЄС; життя в ЄС; інновації і розвиток ЄС. У кожному з цих блоків міститься по 15-20 запитань. Вікторина розрахована на дві вікові категорії – для підлітків до 14 років та для молоді від 15 років, відповідно, є різниця у складності запитань.

Переможцями Євровікторини-2020 стануть сто найкращих гравців у кожній категорії, які нададуть відповіді на усі запитання та отримають найвищі бали. Найкращі учасники будуть нагороджені призами від Представництва ЄС в Україні. 

Кожен учасник може заробити бали за швидкість та успішність проходження тематичного раунду. 

У вікторини є навіть своя внутрішня валюта – квізкоін. Чим частіше гравець заходить до вікторини, тим більше квізкоінів може отримати, які згодом будуть обмінюватись на сувеніри.

Усі подробиці та умови зазначені на сайті проєкту.

Довідка:всеукраїнська Євровікторина проводиться з 2015року за ініціативи Представництва Європейського Союзу в Україні. Вікторина покликана поглибити знання української молоді про ЄС, сприяти зближенню та комунікації молоді в країнах Євросоюзу та Україні. 

Все по темі

новини партнерів

4 червня, 2020 четвер

4 червня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати