Зеленський продав свій серіал російському каналу Аліни Кабаєвої та підсанкційних олігархів, - Гончаренко


фото: reuters
Нардеп "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко заявив, що президент України Володимир Зеленський в черговий раз продав на російський канал СТС серіал, де був продюсером

Про це Гончаренко повідомив в Telegram.

"Зеленський знову продав свій серіал на російський канал СТС, з яким пов'язана Аліна Кабаєва і олігархи під санкціями. На російському телеканалі СТС з 18 травня почав виходити серіал "Родичі". Його ще в 2016 році зняла студія Квартал-95, а продюсером виступив особисто Володимир Зеленський", - повідомив Гончаренко.

Нардеп зазначив, що при цьому одними з власників "СТС Медіа Груп" є Національна медіа група.

"Голова ради директорів там - всім відома Аліна Кабаєва. Крім цього, серед бенефіціарів СТС - Олексій Мордашов, російський олігарх, чия компанія потрапила під американські санкції на початку 2018-го після поставок до Криму газових турбін, зроблених на спільному з Siemens підприємстві. Ну і нарешті, серед власників СТС російський державний банк ВТБ, який володіє телканалом в тому числі через кіпрський офшор Telcrest Investmets Ltd", - написав він.

Гончаренко наголосив, що Зеленський зняв санкції з деяких офшорів 15 травня перед виходом серіалу на російському телеканалі.

"З огляду на всіх цих фігурантів, максимально дивним видається той збіг, що Зеленський зняв санкції з деяких офшорів 15 травня прямо перед виходом серіалу на СТС. Чи не для отримання роялті за серіал це було зроблено? Адже гроші з офшорної зони не так привернуть увагу, як прямо з Росії. З огляду на, що у Зеленського на Кіпрі є ряд компаній, то виникає багато питань. Так чи інакше "кварталівці" отримують гроші від показу своїх кіноробіт на російських телеканалах, які мають прямий зв'язок з російською владою", - зазначив Гончаренко. 

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати