Через пандемію коронавірусу у Луцьку скасували міжнародний джазовий фестиваль


фото: з архіву фестивалю
Організатори до сьогодні сподівалися, що ART JAZZ 2020 все ж таки відбудеться

Оргкомітет міжнародного фестивалю ART JAZZ 2020 повідомив, що цього року довелося скасувати захід.

"Оргкомітет готував під час цьогорічного фестивалю дуже цікаву програму із безліччю приємних сюрпризів для шанувальників джазу. На жаль, через ситуацію з пандемією COVID-19 ми змушені цього року відмовитися від проведення фестивалю. Адже можливі складнощі із перетином кордону запрошеними на ART JAZZ 2020 зірками. Також важко спрогнозувати, які карантинні обмеження запровадять у Луцьку", – розповів Віктор Грисюк, організатор фестивалю ART JAZZ, віце-президент Луцького джазклубу, голова ГО "Принцип".

Оргкомітет ART JAZZ сподівається, що шанувальники джазу поставляться з розумінням до цього вимушеного кроку. Водночас наголошують, що підготовка до проведення фестивалю JAZZ BEZ триває. Як додав Віктор Грисюк, організатори фестивалю не залишать місто "без культури", однак подробиці пообіцяв розкрити згодом. 

Міжнародний фестиваль ART JAZZ – один із найвідоміших фестивалів в Україні, який почав свою історію 2007 року та став візитівкою Волині. Це фестиваль, який об’єднує не тільки різні жанри мистецтва в темі джазової музики, а й міста.

 

новини партнерів

25 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати