live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Демсокира" заявила про відмову ТВК реєструвати партію на вибори у Києві

"Демократична Сокира" заявила, що в ніч з 26 на 27 вересня 2020 року Київська міська територіальна виборча комісія прийняла незаконне рішення та не зареєструвала список кандидатів у Київміськраду від партії

Про відмову зареєструвати партію на  місцеві вибори повідомили на партійній сторінці "Демсокири" у Facebook.

В партії заявили, що київська ТВК 4 рази голосувала щодо їхньої реєстрації чи відмови у ній.

"Тричі не було достатньо голосів ані на те, щоб зареєструвати список, ані на те, щоб не зареєструвати. Вчетверте - вони раптово з’явились… на відмову в реєстрації", - відзначив член партії та кандидат у депутати в Київміськраду Тарас Котов.

"Згідно закону, сьогодні (27 вересня, - Ред.) до 11 години ранку ми мали отримати постанову Київської ТВК, у якій було б пояснення причини відмови (і з цим документом можна було б ідти до суду та оскаржувати це рішення). На момент публікації посту цього документу, а отже, офіційного визнання причини зняття нас із виборів немає. Голова Київської ТВК не з’явилася на роботі. Це гірше ніж цирк. Це українська політика", - прокоментував він.

У партії підкреслили, що їм не повідомии офіційний привід для відмови у реєстрації.

"З неофіційних джерел ми знаємо, що було обрано приводом для нашого зняття: застава за вибори по Києву сплачена з рахунку всеукраїнської, а не місцевої організації. Та це не причина. Це привід", - додали в партії.

В "Демсокирі" відмову назвали з юридичної точки зору незаконною.

Там наголосили, що всі осередки партії з інших міст подавалися на вибори із ідентичною системою внесення застави. Водночас, в партії зауважили, що в інших містах списки зареєстровано іншими ТВК.

"Всі, кому вже відповіли, отримали позитивну відповідь. Всі, окрім Києва. Окрім столиці, де наші позиції напрацьовувалися найдовше та найактивніше", - заявили в партії.

"Демсокира" заявила, що позиватиметься через відмову у реєстрації за прискореною процедурою.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

30 жовтня, 2020 п'ятниця

30 жовтня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати