ДАБІ дозволила будівництво скандального "ділового центру" на Сагайдачного у Києві

Державна архітектурно-будівельна інспекція України (ДАБІ) 12 жовтня видала ТОВ «Сага 18» дозвіл на будівництво об’єкта по вул. Сагайдачного, 18 у Подільському районі Києва

Про це пишуть "Наші Гроші".

Так, згідно з даними на офіційному сайті ДАБІ, дозвіл видано на "завершення будівництва ділового центру (нове будівництво) на вул. Петра Сагайдачного, 18 у Подільському районі м. Києва (коригування)".

У виданні нагадали, що компанія "Сага" з осені минулого року намагалася отримати дозвіл ДАБІ на будівництво на вул. Сагайдачного, 18. ДАБІ відмовляла двічі цього року. Зокрема. 14 серпня -  низки причин, у тому числі: через перевищення висотності фасаду, незабезпечення проїзду, у тому числі майданчика для розвороту пожежної техніки.

Також відзначається, що відповідно до вихідних даних і дозволу ДАБІ - "Сага 18" завершує будівництво семиповерхового ділового центру.

"Однак, на власному сайті та на сайтах продажу житла об'єкт на вул. Сагайдачного, 18 позиціонується як житловий комплекс Saga City Space. Втім, забудовник намагається уникати слова "квартири" і продає "апартаменти", - пише видання.

Нові містобудівні умови та обмеження на завершення будівництва ділового центру на вул. Сагайдачного, 18 ТОВ "Сага 18" отримало 29 березня 2019 року.

ТОВ "Сага 18" через суд зобов'язало Мінкультури повторно розглянути питання щодо погодження проектної документації фірми по "діловому центру" на вул. Сагайдачного, 18. Мінкульт пропустив строки касаційного оскарження цього рішення.

За даними "Наших грошей, слідчі Головного управління Нацполіції розслідують кримінальне провадження, розпочате 10 червня цього року. У рамках цього провадження 17 серпня на дві ділянки по вул. П. Сагайдачного, 18, що є приватною власністю, і незавершене будівництво Діловий центр І і ІІ черга Подільський райсуд Києва наклав арешт. Але 17 вересня цей арешт скасував суддя Голосіївського райсуду Києва, посилаючись на порушення територіальної підсудності.

Наприкінці липня цього року забудовник відкрив вуличну частину Saga City Space.

За інформацією видання, ТОВ "Сага 18" було створене у вересні 2017 року. Його засновниками є закриті не диверсифіковані венчурні корпоративні інвестиційні фонди "Атлон" і "Еверест", керівником яких є Дмитро Овсій – юрист Андрія Вавриша, екс-заступника директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, а нині власника Saga Development.

Генпідрядником будівництва є ТОВ "Атмосфера Інжиніринг Сістемз", з яким забудовник уклав договір у листопаді 2019 року. Власниками "Атмосфера Інжиніринг Сістемз" в рівних долях є Наталія Берест, Євген Івінський, Вікторія Коробенко і ТОВ "Роксвіл", яким володіє Михайло Петрик – партнер по бізнесу Артема Петрощука, рідного брата Євгена Петрощука – одого з непублічних, проте ключових радників голови Укравтодору Олександра Кубракова. У 2019 році Євген Петрощук напряму володів часткою у ТОВ "Атмосфера Інжиніринг Сістемз".

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати