.

Україна вручила ноту послу Угорщини через агітацію угорського міністра Сіярто під час українських виборів

Міністерство закордонних справ запросило посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто та вручило йому ноту протесту через незаконну політичну агітацію угорських офіційних осіб на користь однієї з політичних партій на місцевих виборах

Про це йдеться у коментарі речниці МЗС.

"Угорському дипломату доведено позицію МЗС щодо неприпустимості виголошення у публічному просторі заяв офіційними особами Угорщини, особливо у день виборів, коли зобов’язує виборча тиша, із закликами до громадян України угорського походження голосувати за Партію угорців – Товариство угорської культури Закарпаття", - йдеться у повідомленні.

У МЗС наголошують, що такі дії угорських посадовців суперечать закону про місцеві вибори, а також Виборчому кодексу України, якими заборонено іноземцям брати участь у агітації.

  • Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто у день місцевих виборів в Україні закликав голосувати за одну з партій та кандидата в мери на Закарпатті.
  • Міністерство закордонних справ України назвало агітацію глави МЗС Угорщини Петера Сійярто на місцевих виборах на Закарпатті нахабним втручанням у внутрішні справи.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати