Через заяви про захист "російськомовного населення": Нацрада перевірить NewsOne

Національна рада з питань телерадіомовлення оголосила позапланову перевірку телеканалу NewsOne через ознаки розпалювання ворожнечі

Про це йдеться на сайті Нацради.

Так, перевірку призначили після того, як 4 січня о 21:00 в ефірі передачі "Епіцентр української політики" журналіст, телеведучий та аналітик Вʼячеслав Піховшек заявив про "необхідність захищати російськомовне населення України", а також ту частину населення, яка вважає себе приналежною до української нації та є носієм державної мови.

"Ці висловлювання мають ознаки закликів до ненависті та нетерпимості, розпалення міжнаціональної ворожнечі, зокрема через заклики до створення соціальних і громадських організацій за ознаками агресивного протиставлення "російськомовного суспільства" всім іншим соціальним групам, які проживають в Україні", — зазначили в Нацраді.

Як зауважили у Нацраді, редакційні працівники телеканалу "не відреагували на висловлювання гостя та не припинили правопорушення".

"Не було висловлено своєї оцінки або альтернативної позиції з порушеного питання, представниками телеканалу не було висловлено занепокоєння або вибачення від офіційних представників ЗМІ, що може робити вплив мови ворожнечі на аудиторію значним", - додали у відомстві.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

18 січня, 2021 понеділок

17 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати