Skoda та Nivea відмовляться від спонсорства ЧС з хокею, якщо турнір не відберуть у Білорусі


фото: twitter
Спонсори чемпіонату світу з хокею Skoda та Nivea заявили, що відмовляться від фінансування турніру, якщо він відбудеться в Мінську

Про це компанії повідомили у twitter.

Автомобільний виробник Skoda попередив, що відмовиться спонсорувати чемпіонат світу з хокею, якщо він пройде в Білорусі.

"Ми горді тим, що є партнером чемпіонатів світу 28 років. Але ми також поважаємо і підтримуємо права людини. Тому Skoda відмовиться від спонсорства чемпіонату світу з хокею з шайбою 2021 року, якщо Білорусь прийматиме ці змагання", - йдеться в офіційній заяві.

Напередодні про свою відмову від спонсорства повідомив інший партнер чемпіонату – Nivea.

"Nivea виступає за повагу, єднання і протистоїть всім формам дискримінації та насильства. Бачачи поточну ситуацію, ми вирішили, що бренд Nivea не буде спонсором ЧС-2021, якщо він буде проводитися в Білорусі. Ми вже поінформували Міжнародну федерацію хокею про це і будемо уважно стежити за поточними обговореннями питання", - заявили у компанії.

ЧС-2021 має пройти в Мінську і Ризі з 21 травня по 6 червня. Рішення про те, чи відбудеться чемпіонат світу в Білорусі, буде прийнято до 27 січня на Раді Міжнародної федерації хокею.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати