Аби подивитися на них та відчути подих давніх часів, варто забронювати тур на сайті сервісу онлайн-бронювання турів BRONIX, перейшовши за покликанням:
https://bronix.ua/tours/mexico.
Сьогодні ми поговоримо про найвизначніші мексиканські піраміди та дамо мандрівникам корисні поради!
Відомі мексиканські піраміди
На території сучасної Мексики в доколумбівські часи мешкали прадавні цивілізації ацтеків, тольтеків, ольмеків, мая. Майже всі вони будували піраміди — сакральні об’єкти, що вражають своєю величчю. Більшість таких пам’яток недоступні для відвідування: занадто зруйновані часом та людьми, перебувають на реставрації чи розташовані в непролазних джунглях. Проте на деякі все ж можна подивитися!
Теотіуакан — старовинне місто, розташоване на відстані 40 кілометрів від Мехіко. Воно посідає перше місце серед визначних пам’яток країни та відоме завдяки двом великим об’єктам. Піраміда Сонця — третя за розмірами на планеті. Піраміда Місяця — трохи менший, але однаково дивовижний об’єкт, що слугував для жертвоприношень.
Чолула — об’єкт, зведений у часи тольтеків. Це найбільша піраміда у світі, адже її висота від фундаменту до верхівки становить 66 метрів. Надзвичайна пам’ятка історії перебуває за 130 кілометрів від Мехіко.
Чічен-Іца — місто, засноване цивілізацією мая. Головним об’єктом є піраміда Кукулькан, присвячена пернатому змію. Колись тут проводили криваві жертвоприношення. Під час рівнодення сонце освітлює сходинки так, що здається, ніби по них стрімко спускається блискучий змій.
5 лайфхаків для подорожі в Мексику
- Не соромтеся торгуватися — як у переважній кількості туристичних країн, у Мексиці для іноземців діють зовсім інші ціни, ніж для місцевих жителів. Упевнене спілкування допоможе суттєво зекономити.
- Вливайтеся в неквапливий темп життя — аби зберегти власні нерви, не варто поспішати самому та очікувати пунктуальності від місцевих.
- Беріть із собою не тільки паспорт — студентський квиток або пенсійне посвідчення (навіть не міжнародного зразка) може забезпечити додаткову знижку.
- Залишайте чайові — тут заведено дякувати дрібними грошима за більшість послуг. Тому варто завжди мати при собі дрібні місцеві купюри.
- Не лякайтеся знаку долара ($) — ним позначають значно дешевшу мексиканську валюту песо.
Наостанок зазначимо, що не варто боятися чуток про високий рівень злочинності. У Мексиці дійсно є негостинні до іноземців райони, проте в туристичних місцях безпека гарантована.