Як гол екс-форварда "Динамо" зробив "Андерлехт" чемпіоном Бельгії

19 травня, 2017, 12:13
Колишній форвард київського "Динамо" Лукаш Теодорчик забив за "Андерлехт" "золотий" гол у чемпіонаті Бельгії

У 9 турі раунду плей-офф чемпіонату Бельгії Теодорчик відзначився дублем у ворота "Шарлеруа" та допоміг "Андерлехту" виграти з рахунком 3:1. Ця перемога достроково зробила брюссельців чемпіонами Бельгії.

Таким чином польський форвард перервав 833-хвилинну безгольову серії. Крім цього Теодорчик встановив рекорд результативності брюсельського клубу у цьому столітті. На його рахунку 30 голів у всіх турнірах у цьому сезоні.

• Цього сезону "Динамо" віддало Теодорчика "Андерлехту" у оренду з правом викупу.
  • Брюссельці скористалися цією опцією і заплатили за результативного форварда лише 4,5 млн євро.