live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Лабораторія Касперського" допомагала ФСБ відстежувати хакерів, - ЗМІ

11 липня, 2017, 22:36
Російська "Лабораторія Касперського" розробляла за замовленням ФСБ систему захисту від DDoS-атак, здатну відстежувати місце розташування хакерів

Про це пише Bloomberg Businessweek.

Публікація грунтується на листуванні співробітників "Лабораторії Касперського", у тому числі її керівника Євгенія Касперського. Видання пише, що автентичність листів 2009 року підтвердили в компанії.

"Лабораторія Касперського" не просто розробила систему відбиття атак для ФСБ, але і допомагала їм знаходити хакерів, а співробітники фірми брали участь в рейдах.

Одним з учасників рейдів був Руслан Стоянов, який зараз заарештований у справі про держзраду. Проект очолював Ігор Чекунов, який раніше служив в КДБ.

У офіційній заяві "Лабораторії Касперського" говориться, що компанія співпрацює з ФСБ, але ніколи не розробляла систему захисту від DDoS-атак з розширеними можливостями. Там визнали, що співробітники могли брати участь в рейдах для пошуку доказів на комп'ютерах підозрюваних.

Про Чекунова в "Лабораторії" заявили, що його не можна називати колишнім співробітником КДБ, оскільки його зв'язок з радянським відомством обмежується службою на кордоні за призовом.

новини партнерів

17 серпня, 2017 четвер

16 серпня, 2017 середа

17 серпня, 2017 четвер

16 серпня, 2017 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати