live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Гарі Трумен" напарник "Джорджа Буша" (ФОТО)

Слідом за авіаносцем «Джордж Буш», що затримався в східній частині Середземномор'я, сюди ж прибула ціла авіаносна ударна група ВМС США на чолі з атомним авіаносцем «Гарі Трумен»

28 березня авіаносна група на чолі з «Гарі Трумен» пройшла через 120-кілометровий Суецький канал, завершивши семимісячне патрулювання на Близькому Сході.

Терміни перебування авіаносця «Гарі Трумен» в Середземному морі не уточнюються.

Авіаносець «Джордж Буш», що йшов на зміну «Гарі Трумен» в район Перської затоки, за рішенням Вашингтона, в середині березня затримався в Східному Середземномор'ї через ситуацію в Україні. 

Авіаносці класу «Німіц», а саме до них належать «Джордж Буш» і  «Гарі Трумен» — серія американських авіаносців з ядерною силовою установкою, є найбільшими військовими судами у світі. Клас отримав назву за першим побудованим авіаносцем «Німіц».

Всього, починаючи з 1968 року, було побудовано 10 суден. Серія кораблів «Німіц» стала найбільшою в післявоєнний період.

На кораблі є більше 4000 приміщень різного призначення. Екіпаж корабля складається з 3184 чоловік (203 офіцери) корабельної команди, 2800 чоловік (366 офіцерів) авіагрупи, і 70 (25) чоловік командування авіаносної ударної групи. Всього на кораблі можна розмістити понад 6000 чоловік.

В даний час стандартне авіакрило включає 78 літаків і вертольотів: 20 винищувачів F-14B/D «Томкет», 36 винищувачів-бомбардувальників F/A-18 «Горнет» або «Супер Горнет», 8 літаків протичовнової оборони (ПЧО) S-3A/B «Вікінг» (часто використовуються як розвідники або літаючі танкери), 4 літаки дальнього радіолокаційного виявлення Е-2С «Гокай», 4 літаки радіоелектронної боротьби ЕА-6В «Проулер», 4 вертольоти ПЛО SH-60F «Сиві Гело» і 2 пошуковий-рятувальних вертольотів HH-60H «Сі Гок».

Озброєння корабля включає три зенітні ракетні комплекси «Сі Спарроу» і чотири 20-міліметрових зенітних артилерійських комплексу «Вулкан — Фаланкс». Бортове озброєння призначене для забезпечення захисту корабля головним чином від повітряного супротивника, що прорвав дальній і середні рубежі ППО авіаносної ударної групи. Два тритрубних 324-міліметрових торпедних апарати служать для боротьби з торпедами, що атакують корабель з корми.

новини партнерів

27 січня, 2020 понеділок

27 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати