4 найпотужніших смартфони. Хто ще крім Apple та Samsung
Чотири найпотужніших смартфони від популярних брендів
Згідно з даними аналітичної компанії TrendForce за третій квартал 2016 року, ринок смартфонів поділили між собою такі компанії як: Samsung (22,3%); Apple (12,9%); Huawei (9,1%), OPPO (6,1%), LG (5,7%). Незважаючи на «вибухові» невдачі, Samsung продовжує лідирувати на світовому ринку смартфонів, конкуруючи з Apple.
Редакція Еспресо.TV вирішила розібратися, які моделі смартфонів найпопулярніших брендів є кращими на даний момент.
iPhone 7 Plus 32 Gb
Вартість: від 32 000 гривень
Виробники iPhone ось уже третій рік не замислюються над дизайном своїх смартфонів і роблять його однаковим для всіх моделей. Однак відсутність кнопки внизу екрану допоможе вам відрізнити новинку від минулої моделі iPhone 6s. Кнопку замінили на сенсор. Так вдалося вплинути на міцність телефону – у попередніх моделях кнопка часто виходила з ладу.
Ще одним нововведенням вважається стійкість IPhone 7 Plus до води. Любителям приймати ванни, не розлучаючись з телефоном, тепер нестрашно ненадовго впустити iPhone в воду. Але не варто забувати, що навіть при легкому ударі телефон може втратити свою герметизацію, а гарантійне обслуговування не поширюється на «потопельників».
Серед інших особливостей нової моделі слід відзначити відсутність звичного роз'єму під навушники. Виробники вірять в майбутнє без проводів і радять купити Bluetooth навушники. Щоб перехід до нововведення не здавався різким, виробник включив в комплект навушники, які підключаються через роз'єм живлення. Також в комплекті можна знайти перехідник для звичайних навушників, що трохи дивує – зазвичай корпорація Apple продає такі аксесуари за додаткові гроші.
Для кращої якості фотографій iPhone 7 Plus тепер оснащений фронтальною 7 мегапіксельною і двома 12 мегапіксельними основними камерами. За допомогою основних камер можна робити оптичне наближення. Різниця оптичного від цифрового наближення в тому, що з оптичним зумом наближення об'єкта для фотографії відбувається без втрати якості.
Процесор А10 Fusion має 4 ядра. Також у iPhone 7 Plus 3 гігабайтами оперативної пам'яті. Особливо добре працює графічна підсистема: за показниками тестів, по продуктивності iPhone 7 Plus сильніше за топові смартфони на Android. Тест AnTuTu дає 180 640 очок, в той час як Galaxy Note 7 отримав лише 134 879 очок.
Внутрішня пам'ять смартфона варіюється від 32 гігабайтів, до рекордних 256. Однак слід точно визначити необхідну кількість місця перед покупкою смартфона, так як розширити пам'ять за допомогою додатково купленої карти пам'яті не вдасться – iPhone не підтримують дану опцію.
Сам смартфон навряд чи поміститься в жіночу ручку: розмір екрану становить 5'5 дюймів. Роздільна здатність і якість екрану зводяться до 1920 × 1080 пікселів. Ємність батареї залишає бажати кращого – лише 2900 міліампер на годину.
Кому пасуватиме
iPhone 7 Plus пасуватиме любителям фотографувати без проблем з настройками камери – смартфон виконає більшу частину редагування кадру самостійно. Ну а також сподобається людям, які користуються продукцією Apple.
Програмне забезпечення даного бренду з закритою екосистемою не допускає сторонніх програм. Відповідно, за більшість програм доведеться платити гроші, так як продукція Apple не терпить піратський софт.
Samsung Galaxy S7 Edge
Вартість: від 23 000 гривень
Ще один величезний телефон з 5'5 дюймовим заокругленим екраном. Після вибухонебезпечного провалу з Galaxy Note, компанія Samsung зупинила виробництво лінійки і сконцентрувалася на Galaxy Edge.
Якість екрану у Galaxy S7 Edge трохи краще, ніж у iPhone 7 Plus. Екран смартфона має роздільну здатність Quad HD 2560×1440 пікселів.
За показниками продуктивності сімка Samsung дещо поступається сімці iPhone, хоча у смартфона цілих 4 гігабайти оперативної пам'яті і 8 ядер на процесорі. Тест AnTuTu нагородив смартфон 136 695 очками. Однак це з тих випадків, коли різниця в продуктивності не сильно помітна.
Так само Samsung не залишився байдужим і до водних процедур. Смартфон отримав водозахист на рівень вище, ніж у сьомого iPhone. З Samsung Galaxy S7 Edge можна знімати відео під водою на глибині до метра. Для чого це потрібно - поки незрозуміло, проте впустити смартфон в воду тепер дійсно не страшно.
На перший погляд камера на Galaxy S7 Edge стала гірше, адже зі звичних 16 мегапікселів новий флагман спустився до 12. Однак, якість фотографій на Galaxy S7 Edge трохи краще, ніж на останньому iPhone.
Особливо це помітно під час нічної зйомки. У чому ж секрет? Виробник вирішив вдарити не за кількістю пікселів, а по їх ширині. Піксель на смартфоні став більше і може приймати більше світла, що значно впливає на якість фотографій.
Батарея у Samsung Galaxy S7 Edge має ємність в 3600 міліампер на годину. Враховуючи восьмиядерний процесор і величезний дисплей, це не так вже й багато, проте цей мінус компенсується функцією «швидкий заряд». Батарея заряджається повністю за годину.
Що обрати?
iPhone 7 Plus та Galaxy S7 Edge недарма порівнюються між собою. У Galaxy трохи краще камера, батарея, і екран, а у останньої моделі iPhone краще процесор і графіка. Однак ці відмінності незначні, тому питання, звичайно ж, залишається у виборі операційної системи, зовнішнього вигляду і ціни.
OnePlus 3
Вартість: від 12 000 гривень
Попередню модель серії OnePlus продавали виключно за запрошеннями, що робило її більш ексклюзивною. І хоча ціна смартфона набагато менше, ніж у попередніх смартфонів, його продуктивність навпаки залишається цілком високою.
Смартфон не оснащений незвичайними доповненнями і нововведеннями. Екран з роздільною здатністю в 1920х1080 пікселів надійно захищений склом Corning Gorilla Glass.
Усередині смартфона чотирьохядерний процесор Snapdragon 820, 6 гігабайт оперативної пам'яті і 64 гігабайти постійної (яка не розширюється). AnTuTu тест дає цілих 140 тисяч очок за такі комплектуючі. Таким чином, за продуктивністю OnePlus з легкістю обганяє Galaxy S7 Edge.
Камера в смартфоні, на відміну від попередніх розглянутих смартфонів, не роздвоюється і не розширює свої пікселі, а чесно має свої 16 мегапікселів для основної і 8 мегапікселів для фронтальної камер від Sony. Камера поступається Galaxy Edge 7 тільки під час фотографії рухомих об'єктів.
Батарея в 3000 міліампер має функцію швидкої зарядки, і інших принципових особливостей смартфон немає.
OnePlus 3 - це якісний, виконаний з «авіаційного» алюмінію смартфон, який має потужну начинку і якісну камеру.
Huawei Nexus 6P
Вартість: від 11 000 грн.
Щорічно, Google шукає підрядників для випуску свого гуглфона. У 2016 році цим підрядником став Huawei.
Як процесор в цій моделі використовується восьмиядерний Snapdragon 810. Процесор цієї серії в свої смартфони не пхали хіба що ледачі, і результат виходив невтішним: телефони перегрівалися, батарея не витримувала навантаження.
Але не варто забувати, що Google є власником платформи Android, а значить, може вирішити цю проблему за допомогою програмного забезпечення. У новому Nexus встановлений Android 6.0, що оптимізує роботу процесора. Платформа цього смартфона випущена без будь-яких брендових прив'язок.
«Голий» андроїд прекрасно підійде для тих, хто самостійно звик налаштовувати систему телефону під свої звички, так і для недосвідчених користувачів, що користуються заводськими настройками.
Сам телефон, як і всі Nexus, має досить великі габарити. Розмір екрану 5.7 дюймів. Але при такому розмірі дисплея можна повністю насолодитися глибиною кольорів і контрастністю дисплея, роздільна здатність якого Quad HD 2560x1440 пікселів.
Ємність акумулятора смартфона має 3500 міліампер на годину. Якщо простіше, то це 5 годин безперервних ігор або 11 годин перегляду відео або дослідження стрічки в Facebook на повній яскравості. Завдяки продуманому програмному забезпеченню, на даний момент гуглфон є одним із найвитриваліших.
У смартфоні також є 3 Гб оперативної пам'яті, що підвищує ігровий потенціал смартфона, так як фонові процеси «голого» Android займають не так вже й багато місця.
Окремо варто відзначити камери телефону. Основна камера 12,3 мегапікселів. Такою кількістю пікселів вже нікого не здивуєш, але варто відзначити що виробник вирішив брати не кількістю, а якістю. Там, де більшість камер «замилює» деталі, Huawei Nexus 6P покаже всі до останньої піщинки.
При всіх перерахованих вище плюсах ударостійкість Huawei Nexus 6P залишає бажати кращого. Цьому смартфону точно буде потрібно захисна броня у вигляді бампера і скла. Але нехай наявність чохла не лякає - зовнішній вигляд гуглфона вийшов дуже невиразним.
Читайте також: Топ-5 смартфонів, які варті витрачених коштів
- Актуальне
- Важливе