//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кому потрібна процедура перманентного макіяжу

Сучасні жінки в гонитві за модними назвами і популярними процедурами не замислюються чи дійсно їм це потрібно

У програмі PROздоров’я  міжнародний експерт з методик перманентного макіяжу і медичної мікропігментації, сертифікований тренер викладачів, практикуючий майстер, автор та розробник ексклюзивних камуфляжних технік, засновник школи професійних майстрів перманентного макіяжу BeProfessional, Олена Кондратюк поділилася секретами, кому  потрібна процедура перманентного макіяжу.

Перманентний макіяж, татуаж, мікроблейдинг – це все процедури під час яких людині під шкіру вводиться пігмент. Методи введення різні: є апаратне введення яке відбувається, як мікроперфорація шкіри і мануальні техніки.

Наприклад, мікроблейдинг про цю процедуру зараз багато говорять, вона є дуже популярною, але чи знають жінки, які хочуть її зробити, що ця методика прийшла до нас зі Східних країн і для європейської шкіри, тим більше слов’янської вона не підходить.  Для шкіри українок вона травматична і в 90% випадків відбувається рубцювання.

null

Коли ж ми чуємо татуаж, маємо розуміти що – це французьке слово, яке походить від англійського тату і означає, що ви хочете прикрасити тіло малюнком.

Помилковою є думка жінок, про перманентний макіяж, що це заміна щоденному, щоб не наносити косметику. Якщо немає показань, то 80% жінок після проведення процедури, через деякий час хочуть позбавитися постійного макіяжу.

Насправді ж перманентний макіяж – це як пластична операція і потребують його в наступних випадках:

  • жінки середнього віку у яких риси обличчя стали тьмяними;
  • які в 90 –х роках робили тоненькі брови ниточки і тепер вони не ростуть;
  • ті хто потребують корекції вроджених або ж надбаних недоліків;
  • ті, хто потребують корекції рубців після реконструктивних пластичних операцій, камуфляжу опіків, вітіліго.

null

Перманентний макіяж губ. Зліва направо: до, відразу після процедури і через 2 місяці.

Оскільки перманентний макіяж – це салонна процедура, то є ризики зараження хворобами, які передаються через кров. Якщо майстер буде використовувати неякісний пігмент і працювати на невідповідній апаратурі, можна отримати алергічні реакції, рубці, фіброзні зміни шкіри, макіяж може змінити колір або ж мігрувати в інше місце. Тому дуже важливо обрати справжнього професіонала для проведення цієї процедури, бо це не лише краса, а перш за все ваше здоров’я.

 

Щоб дізнатися більше дивіть програму PROздоров’я:

 

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

24 березня, 2019 неділя

24 березня, 2019 неділя

23 березня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати