live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Сімейний лікар з приватної клініки

Якщо лікар, якого ви вирішили обрати, працює не в державній, а в приватній клініці, тепер це - не проблема

Не залежно від місця реєстрації та проживання, якщо ви знаєте лікаря, якому довіряєте, маєте можливість у нього обслуговуватися. Підписання декларацій з лікарями триває з квітня 2018 року, завдяки реформі первинної ланки медичної допомоги.

Якщо лікар, якого ви вирішили обрати, працює не в державній, а в приватній клініці, тепер це - не проблема. Бо є приватні клініки, які також підписали договори з Національною службою здоров’я.

З 18 вересня 2018 року клініка "Борис" пропонує українцям укласти договір на медичне обслуговування з сімейним лікарем або ж педіатром і отримати можливість обслуговуватися вже 1 жовтня 2018 року.

Михайло Радуцький, президент клініки "Борис", розповів:

"Якщо людина хоче отримувати первинну допомогу в приватній лікарні, то держава буде за це сплачувати. Кожен може зайти на сайт клініки "Борис" і ознайомитися з переліком, що саме гарантує держава за цю декларацію."

За для того, щоб люди могли підписати декларації з лікарями клініки "Борис", було збільшено штат працівників, зокрема на роботу взяли сімейних лікарів.

Підписання угоди не займе багато часу, близько 7 хвилин. Потрібно лише визначитися з лікарем, прийти з паспортом та ідентифікаційним кодом і підписати декларацію. Якщо ви підписуєте договір на обслуговування з педіатром, то обов’язкова присутність дитини та одного з батьків з необхідним пакетом документів (свідоцтво про народження дитини, паспорт батька чи мами і ідентифікаційний код )

За даними МОЗ приватні медичні заклади надають той же перелік послуг за ідентичними тарифами, що й комунальні медичні заклади первинної медичної допомоги.  Якщо пацієнт підписав декларацію з лікарем, який працює у приватному закладі, він отримає повний перелік послуг первинної медичної допомоги безоплатно, тому що за них має заплатити Національна служба здоров’я. В свою чергу приватні клініки отримають оплату за послуги від Національної служби здоров’я, але тільки за пацієнтів, які підписали декларації з лікарями цієї клініки.

Щоб дізнатися більше, дивіться програму PROздоров'я.

 

новини партнерів

25 травня, 2020 понеділок

24 травня, 2020 неділя

25 травня, 2020 понеділок

24 травня, 2020 неділя

23 травня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати