live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Сімейний лікар з приватної клініки

Якщо лікар, якого ви вирішили обрати, працює не в державній, а в приватній клініці, тепер це - не проблема

Не залежно від місця реєстрації та проживання, якщо ви знаєте лікаря, якому довіряєте, маєте можливість у нього обслуговуватися. Підписання декларацій з лікарями триває з квітня 2018 року, завдяки реформі первинної ланки медичної допомоги.

Якщо лікар, якого ви вирішили обрати, працює не в державній, а в приватній клініці, тепер це - не проблема. Бо є приватні клініки, які також підписали договори з Національною службою здоров’я.

З 18 вересня 2018 року клініка "Борис" пропонує українцям укласти договір на медичне обслуговування з сімейним лікарем або ж педіатром і отримати можливість обслуговуватися вже 1 жовтня 2018 року.

Михайло Радуцький, президент клініки "Борис", розповів:

"Якщо людина хоче отримувати первинну допомогу в приватній лікарні, то держава буде за це сплачувати. Кожен може зайти на сайт клініки "Борис" і ознайомитися з переліком, що саме гарантує держава за цю декларацію."

За для того, щоб люди могли підписати декларації з лікарями клініки "Борис", було збільшено штат працівників, зокрема на роботу взяли сімейних лікарів.

Підписання угоди не займе багато часу, близько 7 хвилин. Потрібно лише визначитися з лікарем, прийти з паспортом та ідентифікаційним кодом і підписати декларацію. Якщо ви підписуєте договір на обслуговування з педіатром, то обов’язкова присутність дитини та одного з батьків з необхідним пакетом документів (свідоцтво про народження дитини, паспорт батька чи мами і ідентифікаційний код )

За даними МОЗ приватні медичні заклади надають той же перелік послуг за ідентичними тарифами, що й комунальні медичні заклади первинної медичної допомоги.  Якщо пацієнт підписав декларацію з лікарем, який працює у приватному закладі, він отримає повний перелік послуг первинної медичної допомоги безоплатно, тому що за них має заплатити Національна служба здоров’я. В свою чергу приватні клініки отримають оплату за послуги від Національної служби здоров’я, але тільки за пацієнтів, які підписали декларації з лікарями цієї клініки.

Щоб дізнатися більше, дивіться програму PROздоров'я.

 

новини партнерів

22 листопада, 2019 п'ятниця

22 листопада, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати