live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Пора для видалення сміття зі шкіри

Як часто ви дивитеся на себе у дзеркало? Сьогодні пропоную вам роздивитися уважно кожен сантиметр свого тіла, вивчити його, щоб зрозуміти, що з’явилося впродовж життя і потребує пильної уваги, а що можна залишити в спокої

У кожної людини є новоутворення на шкірі в основному - це родимки, але впродовж життя можуть з’являтися папіломи, бородавки, атероми, дерматофіброми, генетичні та вірусні зміни на шкірі, їх потрібно своєчасно видаляти.

Вчені виявили більше ніж 100 унікальних видів вірусу, які провокують виникнення бородавок на тілі. Все дуже просто, ви щодня беретеся за дверні ручки, відвідуєте громадські місця, їздите в транспорті та користуєтеся клавіатурою на роботі. Більшість людей впродовж свого життя матимуть принаймні одну бородавку на руках. Найчастіше бородавки з’являються у дітей, особливо тих, які відвідують спортивні секції та вчаться грати на музичних інструментах.

Але це не має псувати ваше життя, якщо вчасно звернутися до лікаря, то не відбудеться поширення цього вірусного захворювання. Якщо ж людина тривалий час не звертає уваги на бородавки, вивести їх набагато складніше. В спеціалізованих клініках видалення проводять за допомогою кріодеструкції – це швидка та безболісна процедура.

null

Папіломи на вигляд, як висячі родимки і частіше з’являються у дорослих людей. Причина появи – це папілома вірус людини. Як правило вони з’являються у місцях тертя – під пахвами та на шиї.  Для того, щоб не відбулося поширення папілом по всьому тілу, їх потрібно видалити.

Зазвичай більшість новоутворень доброякісні, але будь яка доброякісна, може стати злоякісною, якщо будуть певні фактори впливу. Так за даними ВООЗ до 200 000 меланом реєструються впродовж року на планеті, 65 000 з них закінчуються смертю. Все починається з доброякісної родимки, яка через певний час, стає справжньою небезпекою. Саме тому, необхідно бути уважнішими до усіх своїх родимок, особливо тих, які знаходяться у місцях частого травмування, їх бажано позбутися.

Гадаю, ви знаєте усі свої родимки? Подивіться чи не змінили вони колір, розмір, можливо інколи якась з них свербить чи болить. Якщо ж ви маєте хоча б один з цих симптомів, негайно зверніться до лікаря.  Своєчасне звернення врятує життя!

Крім меланоми поширеним злоякісним новоутворенням є базаліома, вона може розвитися навіть від укусу комахи. Якщо вчасно провести кріодиструкцію, то все закінчиться добре.

Шкіра – це найбільший орган, тому варто подбати не лише про його красу, а й про здоров’я. Двічі на рік незалежно від того скільки вам років, від малечі до людей літнього віку, всі мають приходити на огляд до лікаря дерматолога. Бажано це зробити після літа та впливу на шкіру сонечка, а ще на початку весни.

Інна Іванівна Волощенко, директор Інституту краси зазначає, що :

"Зараз найкращий час для видалення, попереду немає такого сонця. Адже літом ми не все можемо зробити. А зараз підходящий час для того, щоб подбати про свою шкіру, позбутися усіх небезпечних новоутворень, які сьогодні доброякісні, щоб не вийшла якась неприємність в майбутньому.»

Якщо ви вирішили видалити будь яке новоутворення зі свого тіла звертайтеся тільки до лікаря дерматолога. Не довіряйте свою шкіру косметологам з найближчого салону краси. Тим більше, що лише в спеціалізованих установах, більшість новоутворень віддають на гістологічне дослідження.

Більше інформації в програмі "PRO здоров’я з Іриною Коваль"

 

новини партнерів

24 травня, 2020 неділя

24 травня, 2020 неділя

23 травня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати