live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Пацієнт – це людина, а не хвороба

Кожна людина, яка опиняється один на один з хворобою і випробувала різні варіанти лікування, намагається знайти те, що дійсно допоможе саме їй. Сучасні люди мають великий вибір, який саме спосіб лікування обрати. Більшість довіряє доказовій медицині, але є ті, кому допомогла альтернативна

Для декого новим є поняття - інтегративна медицина, але нехай воно вас не лякає, бо це синонім альтернативної медицини.

В Україні не перший рік працює клініка інтегративної медицини "СмартМед". Обстеження пацієнтів проводить лікар, який пройшов спеціальне навчання. Для того щоб отримати повну картину, достатньо двох годин. Поки людина підключена до спеціального обладнання, яке зчитує інформацію про стан усіх органів та наявність в організмі інфекцій, вірусів, грибів та паразитів, лікар має можливість поспілкуватися з пацієнтом.

Директор Клініки Анатолій Доровських розповідає, що точність 90%:

"Ни одна другая диагностика, не дает такого объема информации. Потому что эта аппаратура позволяет оценить функциональность каждого органа. Мы не отменяем МРТ и УЗД, а применяем иногда. УЗД, МРТ и КТ это фотография, а  функционально оценить позволяет только - эта аппаратура"

Саме цей спеціальний інструмент дає змогу лікарю зрозуміти, що насправді не так в організмі людини, іноді навіть без консультації інших вузькопрофільних спеціалістів.

Тетяна Ламаш - лікар-гематолог, провідний спеціаліст клініки "СмартМед", впевнена, що цей метод обстеження допоможе виявити причини захворювань, які довго не можуть знайти лікарі різних спеціальностей, як у дітей так і у дорослих, тим більше це просто і безболісно:

"Вторая часть у нас есть метод вега тест, мы работаем по методу Шиммеля  и через одну биологически активную точку. Удобно на руке потому, что наш организм все отражается в одном. Где бы мы не смотрели все равно найдем информацию обо всем организме, такая особенность. Это доказано ученым можно почитать в интернете."

Після обстеження пацієнтам розписують повний курс лікування. 

Тетяна Ламаш - лікар-гематолог, провідний спеціаліст клініки "СмартМед":

"В конце есть определенный тест, который позволяет подобрать индивидуальную программу лечебную для каждого пациента. Тест – эффективность и переносимость препаратов. Мы стараемся максимально использовать фитолинию. Самое главное собрать ту программу, которая необходима пациенту в зависимости от недуга".

Людина має дбати про своє здоров’я,  щоб довго та правильно функціонували всі органи. Якщо один орган вийде з ладу не буде працювати увесь організм. ВООЗ зазначає, що інтегративний метод лікування полягає в тому, щоб лікар дивився на пацієнта перш за все, як на людину. Дізнався про спосіб її життя, стан душі, фізичну підготовку та зібрав увесь анамнез, тільки після цього починав лікування. Саме цим керуються  у Клініці інтегративної медицини "СмартМед". 

 

новини партнерів

27 травня, 2020 середа

27 травня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати