live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Від профілактики до реабілітації

Згадайте, як пройшов ваш день. Чи снідали ви зранку і чим саме. Чи не пропустили обід і які обрали страви. Скільки чашок кави та склянок води випили за день. Що їли на вечерю і чи пропустили 2-3 келихи з друзями. З таких простих, здавалося б, днів складається ваше життя

Щодня ви власноруч можете шкодити своєму організму, навіть не замислюючись над цим.

У більшості розвинених країн світу спостерігається зростання кількості людей, які страждають від захворювань печінки, жовчного міхура та жовчних шляхів. Найменший збій у функціонуванні печінки або жовчних шляхів негативно впливає на роботу усього організму. 

За статистикою ВООЗ, близько п’ятдесяти відсотків дорослого населення в світі хворіють на хронічний холецистит. В Україні 25% населення віком понад 60 років мають камені жовчного міхура. Не лише дорослі страждають, у 15% дітей при обстеженні виявлено хронічні холепатії. Ну і, звичайно, варто згадати про гепатит, кількість людей, у яких виявляють це захворювання, зростає з кожним роком.

Ні для кого не секрет, що хвороби краще попереджати, а якщо вже виявили, обов’язково пройти курс лікування. Найкращим методом профілактики та невід’ємною частиною після лікування захворювань печінки, жовчного міхура та жовчних шляхів є санаторно-курортне оздоровлення. 

null

Ніна Половинко - головний лікар Лікувально-діагностичного центру ДП Санаторій Моршинкурорт:

"Це гастроентерологічний профіль. Ми лікуємо пацієнтів в стадії ремісії або нестійкої ремісії. Це пацієнти з різного роду гастритами, гепатитами, стеатозами печінки, постхолецистектомічними синдромами, проблемами підшлункової залози, найбільше - це сьогодні хвилює цукровий діабет. Ми бачимо, що цукровий діабет надзвичайно помолодів. Хвороби кішківника, хвороба Крона, неспецифічні коліти."

До кожного пацієнта потрібен індивідуальний підхід, оцінюється стан пацієнта і стадія хвороби. Немає єдиної схеми санаторно-курортного лікування для всіх. Після того, як пацієнт пройде курс, у нього неодмінно зменшаться запальні процеси, покращиться жовчоутворювальна та фовчовидільна функції печінки, загалом поліпшиться самопочуття і стан здоров’я.

null

Тому, якщо ви вирішили пролікувати органи ШКТ, обирайте санаторії, які спеціалізуються на цьому напрямку, мають усю необхідну базу та цілющу мінеральну воду. 

Ніна Половинко - головний лікар Лікувально-діагностичного центру ДП Санаторій Моршинкурорт:

"Наша вода містить іони магнію, які сприяють роботі жовчного міхура, і стан пацієнта відразу покращується. Покращуються обмінні процеси в самих печінкових клітинах гіпатоцитах. Якщо у людини хвора печінка вона відчуває втому, слабкість. Вода Моршинкурорту відновлює, покращує усі процеси і допомагає пацієнту покращити стан здоров'я починаючи від стравоходу і закінчуючи товстим кишківником. Всі ці процеси нашою водою підстимулювуються".
Ще одним важливим моментом є реабілітація після оперативного втручання на органах травлення - це програма,  яка допоможе відновити втрачені функції та покращити самопочуття. 

Насправді не кожен санаторій може надати, саме такий етап медичної допомоги, бо потрібно мати відповідну базу і медичний персонал. 

До Моршинкурорту на реабілітацію приїздять люди після інсульту. На жаль, за останні роки – це захворювання помолодшало. Щоб відновитися, потрібен час, правильні процедури та допомога лікарів. 

Приймають на реабілітацію після операцій на опорно-руховому апараті. Основна задача тут повернути людині вміння ходити, повноцінно користуватися руками, іноді навіть бігати чи займатися спортом.  

Україна лідирує за смертністю від серцево-судинних хвороб, тому дуже важливо, що люди можуть приїхати на реабілітацію після інфаркту міокарда (після оперативних втручань на судинах серця або без них), стану після пролікованої нестабільної стенокардії (після оперативних втручань на судинах серця або без них), після операцій на серці. 

null

На Моршинкурорті приймають на реабілітацію учасників АТО з порушенням адаптації, розладами, пов’язаними зі споживанням їжі, неорганічними розладами сну, соматоформними розладами та неврастенією.
Кардіо-пульмонарна реабілітація – це захворювання легень, після операцій на легенях, у тому числі гнійних процесів не туберкульозного характеру.

Приїздять українці після оперативних втручань на органах сечостатевої системи (оперативного та інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії). В підгострий період після оперативних втручань на жіночих статевих органах.

Тому люди, які не можуть вирішити, куди поїхати на реабілітацію, можуть обрати Моршинкурорт. Тут вони отримають широкий спектр процедур: інноваційні методики лікувальної фізкультури та масажу, апаратної фізіотерапії, кліматолікування, бальнеології, правильне харчування та повноцінний відпочинок. Програми реабілітації підбираються індивідуально під кожного пацієнта. 

Більше інформації про санаторно-курортне лікування органів ШКТ та реабалітацію ви можете дізнатися у програмі "PRO здоров'я з Іриною Коваль" за посиланням: 

новини партнерів

27 травня, 2020 середа

27 травня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати