live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Альма-матер української естетичної медицини

Ви можете уявити своє життя без походу до косметолога, масок для обличчя, кремів та приємних процедур по догляду?

Неможливо повірити, але 42 роки тому в нашій країні, рідко можна було зустріти людину, яка відвідувала косметолога і знала щось про догляд.

Директор інституту краси Інна Іванівна Волощенко, прийняла виклик у 1977 році, вона розуміла наскільки важлива ця проблема і що люди потребують справжнього лікарського косметологічного закладу. Лідер в душі і справжній професіонал, вона почала розвивати професійну косметологію в нашій країні.

"Ні косметичних засобів, ні обладнання, абсолютно нічого не було в Інституті. Потрібно було думати з чого починати. Мені дуже хотілося, щоб косметологія була в системі охорони здоров’я. Люди потребували цього, але нічого не було. Я не люблю це слово – добувати! Ось зараз років 15, я цього слова навіть не вимовляю, а тоді потрібно було все знайти", - каже Інна Волощенко.

null

Нелегким був розвиток, потрібно було шукали інгредієнти для створення косметологічних засобів по всій Україні. Знаходити рецепти, створити власну лабораторію і навчити людей. На той час це був єдиний медичний заклад з косметологічним направленням, тому людей зверталося багато. Адже 50 років тому, майже всі косметологи працювали вдома, їх ніхто не навчав. А в інституті людей почали приймати лікарі дерматовенерологи. Інна Іванівна переконала Міністерство охорони здоров’я, що спеціалісти косметологи потрібні в нашій країні і так на базі Інституту краси почали навчати лікарів дерматовенерологів за направленням косметологія. Лікарі приїздили з різних куточків України, а після навчання у кожному великому місті  повинні були відкрити косметологічні кабінети. Саме тому Інститут краси називають - Альма-матер української естетичної медицини. З цього закладу в нашій країні почалася професійна косметологія.

null

На сьогодні інститут краси є лідером в своїй спеціальності. Тут працює команда висококваліфікованих професіоналів і вже 40 років, вони навчають молодих косметологів.

Інна Іванівна впевнена, що у цій сфері мають працювати справжні спеціалісти, щоб дійсно допомогти, виявити причини проблеми і вирішити їх, а не нашкодити. 

"Апаратна косметологія в руках хорошого спеціаліста дасть результати. Але якщо просто включити апарат і потрібно чи ні, це робити… Можливо я дуже різко скажу, але мавпу також можна навчити натискати кнопки. Апаратна косметологія хороше доповнення, але потрібно розібратися чи є протипокази і показання до методики.

При  нас є завжди 2 найважливіших апарати – це руки і наше серце. Ми повинні з душею ставитися до наших пацієнтів. Ми своїми руками дуже багато можемо, не кожен апарат зробить те, що можуть руки косметолога спеціаліста", - каже Інна Волощенко.

В Інституті краси спеціалісти мають комплексний підхід: красива шкіра - це перш за все здорова.

 

Все по темі

новини партнерів

21 вересня, 2020 понеділок

20 вересня, 2020 неділя

21 вересня, 2020 понеділок

20 вересня, 2020 неділя

19 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати