live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Як вийти заміж і приборкати дракона – 5 книг з крутими лайфхаками

Автори цих книжок дають поради майже на всі випадки життя – від роботи до відпочинку, від шлюбу до екзотики. І зазвичай це або проста розмова про складні речі, або кваліфікована консультація про те, як найкраще використовувати набуті знання, отримуючи максимум задоволення від роботи і життя

 

null

Лорі Ґоттліб. Як вийти заміж. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2020

Ця захоплива, дивовижна, брутальна та пізнавальна книжка – чесне і кумедне чтиво, в якому історії реальних людей переплітаються з особистим досвідом авторки, що містить різкі спостереження щодо того, як у гру вступають суспільство та культура, коли жінки шукають кохання. У такий радикальний спосіб авторка насправді допомагає жінкам побачити, як унаслідок культурних чи особистих фантазій з’являються очікування, що знищують спочатку щирі почуття, а згодом і шлюб. Так, забагато упереджень, купа правил, норм з догмами і штампів з кліше, в результаті чого проблема стосунків заміняють ціле життя.

"Стосунки схожі на гру зі стільцями — нагадують нам, - якщо занадто довго чекати, поки звучить музика, то всі стільці виявляться зайнятими". Загалом іноді це звучить, як чесна і повчальна сповідь жінки, яка має що розповісти зацікавленому в предметі розмови читачеві. "Тож ми сходили на кілька побачень, а потім я телефонувала подругам і жалілася, що Кріс занадто худорлявий або недостатньо амбітний, бо вже багато років працював на одній роботі і не прагнув підвищення. Він виріс у маленькому містечку і занадто спокійний. Я подумала: "Це божевілля. Я міська дівчина. У нас нічого не вийде". Але мені подобалося бути з ним більше, ніж із будь-яким іншим кавалером. Я по-справжньому в нього закохалася приблизно за п’ять місяців від початку стосунків, і після цього ми ще близько року зустрічалися. Та в мене постійно були заперечення. На мій день народження Кріс прийшов із повітряними кульками, а я думала лише про його кістлявість". Як бути у більшості випадків, коли сумніви переважують почуття – про це, власне, й можна дізнатися з цієї повчальної книжки.

 

null

Клаудія Гаммонд. Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі. – К.: Yakaboo Publishing, 2020

У цій книжці авторка акумулювала всі свої знання про недооцінене і мало досліджене, але життєво необхідне мистецтво відпочинку і щедро ділиться його неочікуваними секретами. Детально розглядаючи й пояснюючи психологію та нейромеханіку десяти найпопулярніших способів релаксуючого дозвілля Клаудія пояснює, що, як і чому найбільш заспокійливо діє на різних людей. У книжці можна знайти чіткі та дотепні дороговкази до збалансованішого життя, де мрія справді відпочити й нарешті розслабитися стане дійсністю.

 

null

Алекс Корб. У пастці депресії. Як подолати тривожність і радіти життю. – К: Наш Формат, 2019

Автор цієї книжки, відомий нейронауковець, який консультує біотехнологічні та фармацевтичні компанії, недаремно вважає, що депресія — це не просто поганий настрій. Люди з депресією можуть і не бути пригніченими. Там, де мала би бути якась емоція, вони часто відчувають порожнечу. Те, що колись дарувало задоволення, більше не тішить. Усе здається складним, і ніщо не вартує зусиль. Найгірше, що депресія не просто тягне на дно, а й міцно утримує там. Проблема полягає у фізіології та взаємодії елементів нервової системи. Та, на щастя, існує спосіб відрегулювати їхню діяльність. Тож саме у цій книжці її автор пояснює, чому мозок загрузає в низхідній спіралі депресії, а також змальовує те, як можна вплинути на активність різних нейронних ланцюгів і подолати депресію, змінивши спосіб життя.

null

Мей Накамура. Як приборкати дракона. Прихований Світ. Відкриття Прихованого Світу. – Х.: Ранок, 2019

За сюжетом цього бестселлеру, який давно вже втілився у блокбастер, перед ватажком драконячих вершників, Гикавкою, постало складне завдання: жорстокий мисливець на драконів на ім'я Гримчак ні перед чим не зупиниться, аби тільки взяти в полон його вірного Беззубика. Доки Гикавка вирішує, чи не настав час назавжди полишити Берк, щоб дракони й люди могли жити в безпеці, Беззубик думає про щось інше (або про когось). Він зустрів Денну Лють і тепер не може думати ні про кого, крім неї. У чому, спитаєте, лайфхак для пересічного читача? А в тому, як поєднати дружбу, кохання і жагу до свободи й життя вільним у вільному світі.

null

Стефан Ґарньє. Думай і дій як кіт. – Х.: Віват, 2019

Цю незвичайну книжку перекладено 25 мовами, і в самій лише Франції, на батьківщині автора, продано тиражем понад 120 000 примірників. У чому ж секрет успіху опису, аналізу та висновків зі щоденного пильнування за власним котом протягом 15 років? Насправді автор для того запрошую в потаємні глибини котячих думок та котячого сприйняття світу, щоб дати собі та читачеві змогу цінувати життя та насолоджуватися ним так само, як вони! Цілком можливо, що заради цього, маючи технічну освіту, він змінив безліч професій: звукорежисера, теслі, страхового агента, піарника, бухгалтера, продавця конвалій, агента з нерухомості, бариста, блогера, співака, журналіста, письменника. Тож в якості спостерігача за власним улюбленцем автор виділив 40 характерних котячих рис, які можуть бути корисними й у нашому повсякденному житті: на роботі, вдома, у колі друзів — кіт навчить вас опановувати стрес, оберігати власну незалежність, потайки впливати на все… Тож уявіть, що вашим коучем з поліпшення життя – незалежним, спокійним, розсудливим - є… кіт, і все у житті, нарешті стане на свої місця!

Все по темі

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати