live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Стрілянина в Броварах, ДБР в музеї Гончара та повернення у 90-ті

Україна чи латиноамериканський серіал? Було важко зрозуміти, переглядаючи кадри з перестрілки посеред житлового кварталу в Броварах. Ще важче зрозуміти, навіщо спецназ ДБР виламував двері музею Гончара та ледь не побив його директора. Чому наш президент без вироку суду називає людей бандитами, а країна скочується у беззаконня та перетворюється на хаос?

Стрілянина в Броварах здивувала багатьох.  Вас теж, так? Ви дивилися, коли бігають люди зі зброєю, стріляють один в одного посеред житлових кварталів міста відразу біля Києва, в центрі України? Абсурд. Ми таке бачили хіба що в фільмах про Латинську Америку. А ми справді перетворюємося на Латинську Америку.

Чому ці люди нічого не бояться? Чому вони не звертаються в поліцію? Чому вони не намагаються в законний спосіб вирішити свою проблему? А навіщо? Зеленський же вийшов й сказав: "Порошенко буде сидіти". "А ти – бандит, за тобою за один стіл не сяду", - каже він одному з мерів. "А ти, бандит, взагалі вийди звідси", - каже він якомусь представнику місцевого самоврядування в Борисполі. Навіщо суд? Прийшов, побачив – бандит. Захотіли в Порошенка картини забрати. Навіщо рішення суду? Прийшли – забрали. Прийшли, виламали двері. Прийшли, ледь не побили директора музею. Захотіли не фінансувати когось – не фінансують. Захотіли розкрасти все майно Міністерства культури – заблокували Ліквідаційну комісію старого міністерства. Немає керівника, не призначають міністра, а в цей час розбазарюють і розкрадають землі кіностудій. 

Навіщо закон? Коли люди бачать, що закон не потрібен, люди вважають, що він не потрібен і для них. Це не просто те, що риба гниє  з голови, хоча в цьому вислові, звичайно, дуже велика частина правди. Мається на увазі інше. Ми фактично створюємо країну хаосу. Країну хаосу, де не працюють інституції, де корупція – понад усе, де сила є над усім: над законом, над честю, над любов’ю. 

Кому це вигідно? Пам’ятаєте, Росія дуже довго намагалася переконати світ, що українці не здатні побудувати свою державу? А держава – це сила інституцій. Держава – це верховенство закону. Держава – це любов, повага. Держава – це розум і мудрість. Коли всього цього немає, то народ, який не може все це зберегти, не здатен свою державу побудувати. Саме це й доводять наші вороги всім нашим можливим союзникам дуже багато часу. Саме це допомагає їм зараз довести Зеленський і дуже швидко, тому що для нього ані держава, ані інституції, ані інтереси цього народу не грають жодної ролі.

 

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати