live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Der Spiegel: АНБ перехоплює інформацію з магістральних підводних кабелів


фото: www.organgate.com
Американське Агентство національної безпеки отримує доступ до інформації, встановивши контроль над одним з найважливіших телекомунікаційних з'єднань між Європою, Північною Африкою та Азією

Німецький журнал Der Spiegel повідомив в неділю, що відділу АНБ зі спеціальних операцій вдалося "добувати дані, зламавши управління підводною кабельної системою Sea-Me-We-4". Про це сказано в "строго засекреченому" документі від 13 лютого 2013 року, який потрапив у руки видання .

За даними Der Spiegel, телекомунікаційний кабель, доступ до системи управління якого отримали спецслужби, протягнутий від французького порту Марсель через Північну Африку і держави Перської затоки в Пакистан та Індію і далі - в Сінгапур, Малайзію і Таїланд. Співвласниками системи є наполовину державний концерн Orange (колишній France Telecom) і компанія Telecom Italia.

Німецьке видання відзначає, що фахівці АНБ зламали веб-сайт консорціуму, що є оператором Sea-Me-We-4, і отримали доступ до даних про технічну інфраструктуру кабельної системи. Незважаючи на те, що американським спецcлужбам вже вдалося встановити контроль над більшою частиною телекомунікаційної системи, цей крок є лише першим етапом операції, мета якої - добувати всю необхідну інформацію, використовуючи цю та інші комунікаційні мережі .

Все по темі

новини партнерів

18 листопада, 2019 понеділок

18 листопада, 2019 понеділок

17 листопада, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати