live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Путін занепокоївся долею німецькомовного населення України

Міністерство закордонних справ Росії стурбоване і заявляє про "драматичний" розвиток ситуації навколо етнічних німців, чехів, угорців та інших національних меншин, які проживають в Україні

Про це Еспресо.TV повідомили в прес-службі російського МЗС.

"Менш помітно, але від цього не менш драматично складається ситуація навколо етнічних німців, чехів, угорців та інших національних меншин, які проживають в Україні. Вони стурбовані нестабільністю політичної ситуації в країні і всерйоз побоюються за своє життя, безпосередньо стикаючись з тими безчинствами, які продовжують творити доморощені ультранаціоналісти і неофашисти", - наголошується в ньому.

За даними МЗС Росії, останнім часом зафіксовано значне збільшення числа осіб, які бажають тимчасово або назавжди виїхати з України до Росії.

"Вважаємо, що доля цих людей не повинна проходити повз увагу впливових міжнародних організацій, в т.ч. ООН, ОБСЄ, Ради Європи, які повинні на ділі ясно продемонструвати свою готовність захищати їх права", - відзначає російське міністерство.

Росія очікує від міжнародних правозахисних органів та інститутів принципових оцінок щодо порушень прав людини в Україні.

Нагадаємо,  у 1985-1990 роках Путін  працював у ГДР - проходив службу в територіальній розвідточці  в Дрездені під прикриттям посади директора дрезденського Будинку дружби СРСР-ГДР. Протягом відрядження за вислугою років підвищений у званні до підполковника. У 1989 році був нагороджений бронзовою медаллю «За заслуги перед Національною народною армією ГДР».

новини партнерів

14 грудня, 2019 субота

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати