Вночі на територію України можуть проникнути російські війська, - Тимчук

У ніч з 8 на 9 квітня очікується введення російських військ на територію України та масштабні провокації

Про це повідомив керівник центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає Еспресо.TV.

За його словами, група "Інформаційний спротив" із власних джерел отримала вичерпні підтвердження заяви МЗС України про те, що активність сепаратистів на сході України, яка спостерігається вже третю добу, є початком здійснення другого етапу сценарію із вторгненню Росії в нашу країну.

"Зокрема, за нашими даними, сьогодні за планом ГРУ ГШ ЗС РФ лідерам сепаратистів віддані вказівки в ніч з 8 на 9 квітня ц.р. організувати "коридор" через державний кордон України для проходження колон військової техніки РФ з російської території", - повідомляє Тимчук.

Також, за його словами, сепаратисти отримали наказ організовувати провокації з жертвами в містах регіону. "З тим, щоб російська сторона могла це інтерпретувати як "терор української влади проти народу"", - пише він.

Крім того, за інформацією огранізації, координатори російського ГРУ, які "працюють" у регіоні, дали вказівку сепаратистам застосовувати зброю при спробах звільнити захоплені ними адмінбудівлі.

"За нашими даними, українські правоохоронці та спецслужби наразі вживають необхідних заходів для блокування сепаратистських груп. Держприкордонслужба і Збройні сили України проводять заходи з блокування держкордону і оборони прикордонних районів", - зазначив Тимчук.

новини партнерів

9 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати