live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Огризко: У Європи відкриваються очі щодо Путіна


фото: Еспресо.TV
Третій етап санкцій, які Євросоюз може запровадити проти Росії, це насправді початок санкцій, оскільки всі попередні були лише імітацією

Про це сьогоднi в ефірі Еспресо.TV заявив український дипломат, екс-мiнiстр закордонних справ України Володимир Огризко.

"Дуже добре, що в Європі починають відкриватися очі, і вони починають бачити, хто такий Путін. Третій етап санкцій – насправді початок санкцій, всі, що були до цього - це була імітація санкцій. Точкові уколи стосовно окремих осіб – це добре, але не системно. Тому, якщо зараз саме вони почнуть впливати на ситуацію на всіх ринках Росії, то тоді РФ дуже швидко зрозуміє, що треба або повертатися на мирну межу дипломатичних відносин, або остаточно викреслить себе з міжнародного співтовариства", - вважає дипломат.

За словами Огризка, сьогоднішня ситуація є критичною, бо дії Москви зруйнували весь післявоєнний безпековий устрій.

"Ми майже 69 років жили за правилами, які були встановлені після Другої світової війни. Вони заклали базу й основу для нормального співжиття різних країни. Сьогодні це Путін зруйнував в ім’я своїх цілей. Це загроза не лише для нас, а й для Заходу. Захід приміряє цю сорочку на себе і бачить, що загроза становить і для нього", - переконаний дипломат.

Нагадаємо, Євросоюз підготував три етапи санкцій проти Росії, перші два з яких уже введені в дію. Вчора глава Європейської ради Герман Ван Ромпей нагадав про можливість запровадження третього етапу санкцій, який передбачає широкомасштабні економічні заходи, якщо буде подальша дестабілізація ситуації в Україні з боку Росії.

Як повідомляють ЗМІ, ЄС може застосувати санкції до ще 107 росіян у разі продовження агресії РФ.

За жорсткіші санкції проти Росії виступають, зокрема, Велика БританіяНімеччина, Чехія.

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати