Російських блогерів позбавили анонімності
З 15 вересня при реєстрації сайту або сторінки росіяни мають підтверджувати особу
Роскомнагляд посилив захист реєстру блогерів через фейки, спам та нецензурну лексику. Про це повідомляє MediaSapiens з посиланням на офіційний сайт Роскомнагляду.
Відтепер всі російські блогери, які мають бажання зареєструватися, повинні проходити додаткову процедуру перевірки їхніх даних. Зробити це можна буде одним зі способів: через адресу електронної пошти, через СМС або ж через портал держпослуг (подача заяви через єдину систему ідентифікації та аутентифікації).
У Роскомнагляді зазначають, що спонукала до посилення захисту системи величезна кількість спаму, який відправляли через форму реєстрації. Крім цього, стверджується в заяві, спостерігалися численні спроби зареєструвати у списку популярні блоги без відома їхніх власників.
Чиновники також підрахували, що з початку роботи реєстру близько чверті всіх отриманих заявок були фейковими та містили нецензурну лексику.
Згаданий реєстр був створений у Росії в серпні, після того, як набув чинності так званий закон про блогерів. Зобов’язання реєструватися мають автори тих блогів, щоденна відвідуваність яких перевищує 3 тисячі унікальних користувачів.
«Система ідентифікації дозволяє уникнути неточної / неповної наданої інформації, а також мінімізує можливість подачі хибних заяв від імені блогерів», - йдеться у повідомленні Роскомнагляду.
Зараз у реєстрі Роскомнагляду міститься 46 блогів. Загалом подано більше 700 заявок на реєстрацію.
Так званий закон про блогерів Держдума Росії прийняла 22 квітня. Наприкінці липня у рамках конференції «День блогера 2014» у Москві відбулося його обговорення за участю експертів, журналістів, блогерів та представника Роскомнагляду Максима Ксьонзова.
- Актуальне
- Важливе