live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

МВС України оголосило про початок реформи ДАІ


фото: intvua
МВС України оголосило першу реформу в правоохоронних органах – реформу ДАІ

Про це сьогодні на брифінгу оголосила заступник глави МВС Эка Згуладзе, передає Еспресо.TV

"Наш фронт реформи…Ми оголошуємо нашу першу реформу в системі  міліції. Наша нова поліція – патрульна служба влітку з`явиться на  вулицях Києва, а потім в інших містах замінить ДАІ", - заявила заступник міністра.

"Це початок реформи міністерства внутрішній справ. Повністю буде реорганізоване ДАІ. На її базі буде створена патрульна служба, функції якої будуть ширші, ніш у ДАІ. Головне – вона буде працювати по-іншому", - пояснила вона.

За її словами, ДАІ буде повністю реорганізована, а всі співробітники звільнені. 

Натомість вже з сьогоднішнього дня починається набір бажаючих  у нову патрульну службу, в тому числі з числа співробітників ДАІ.  

Претендентам доведеться пройти два тести. Один з них - тест щодо загальних навичок, який допоможе виявити загальну підготовку претендента. "Це стосується навичок мовного, логічного мислення, письмові навички і комунікація", - сказала заступник міністра. 

Другий тест - на особистість, який практикується в багатьої країнах, зокрема, у США, Ізраїлі, Італії. 

"Це тест на особисту мотивацію, самооцінку, почуття відповідальності, як людина може триматися у стресових ситуаціях", - розповіла Згуладзе.

Після цього претендентам доведеться пройти співбесіду. "Головне - це цінності і принципи кандидата, який йде у нову поліцію, і чи зможе він працювати у команді. Принцип сучасної поліції полягає у командній роботі і повиння мати амбіції", - сказала заступник міністра. 

Набір претендентів здійснюватиметься до 6 лютого, а навчання розпочнеться у першу неділю березня. 

"Ми пишемо нову програму навчання з українськими експертами і партнерами із західних країн", - розповіла Згуладзе. 

За її словами, навчання триватиме три месяці - це понад 400 годин, тоді як до цього часу участкових і співробітників ДАІ навчали протягом 4,5 місяців (300 годин). "Навчання триватиме протягом всього дня", - сказала заступник. 

Перший випуск поліціянтів очікується в червні. Лише після цього столична служба ДАІ буде розформована, а на її базі створена патрульна служба. 

 

 

 

 

 

 

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати