Український художник влаштує благодійний майстер-клас для дітей-переселенців

Матвій Вайсберг навчатиме малечу особливому виду графіки – монотипії

Про це повідомляє Еспресо.TV.

20 травня український живописець, графік Матвій Вайсберг, проведе майстер-клас для дітей-переселенців у таборі "Лісова застава" у містечку Димер під Києвом. Саме тут вже майже рік функціонує табір для дітей-переселенців з Донецької та Луганської областей. Наразі у "Лісовій заставі" близько 40 малюків отримують психологічну допомогу.

Матвій Вайсберг познайомить присутніх з цікавим видом друкованої графіки – монотипією. 
 
26 травня, напередодні Дня захисту дітей, у Торгово-промисловій палаті України відбудеться благодійний аукціон художніх робіт, на якому відбудеться збір коштів на ремонт другого корпусу табору для дітей.

"Сьогодні на влаштування у таборі чекають сотні дітей, - зазначає директор "Лісової застави" Ірина Сазонова. – І відремонтувавши другий корпус, ми зможемо розмістити вдвічі більше маленьких переселенців". 

Раніше, на місці табору функціонував санаторій 50-х років. Проте, завдяки спонсорам та волонтерам, які власним коштом відремонтували один з корпусів, – тепер це місце, де діти із зони АТО можуть отримати психологічну допомогу. 

Відзначимо, з січня 2015 року на прохання Психологічної Кризової Служби у таборі створений ще один напрямок роботи – психологічна реабілітація дітей бійців АТО, чиї батьки загинули, зникли без вісти або потрапили в полон. 

Діти проживають у таборі як постійно, так і тимчасово. Приймати велику кількість маленьких переселенців одночасно не дозволяє територія. Аби це стало можливим – потрібна реконструкція другого корпусу. Саме для збору коштів на відбудову, благодійний фонд "Національне відродження" організовує благодійний аукціон. 

"Ми не перший день знайомі з "Лісовою заставою", - говорить президент фонду Інна Москаленко. – За період існування фонду на потреби табору було зібрано близько 50 тисяч гривень. На благодійному фестивалі плануємо виручити близько 100 тисяч, які будуть витрачені на реконструкцію другого корпусу". 

новини партнерів

2 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати