Український плавець взяв "золото" в Москві

На першому етапі Кубку світу з плавання, який приймає Москва, у перший день змагань українець Андрій Говоров здобув перемогу, а Дарина Зевіна - "бронзу"

Говоров фінішував першим на дистанції 50 м батерфляєм - 23,30, повідомляє Еспресо.TV.

Другим фінішував американець Тім Філіпc - 23,55, а третім - росіянин Євген Сєдов - 23,59.

У жіночому фіналі на 200 м на спині наша Дарина Зевіна показала третій час - 2.11,78. Попереду біли росіянка Дар'я Устінова – 2.08,21 та Емілі Сібом з Австралії – 2.09,61.

Додамо, що Кубок світу нинішнього сезону проводиться на довгій воді, а не в 25-метровому басейні, як було раніше. Міжнародна федерація плавання (FINA) вирішила внести такі зміни у зв'язку з тим, що 2015-й є передолімпійським, і для багатьох збірних етапи Кубка світу стануть кваліфікаційними для участі в Іграх в Ріо-де-Жанейро.

Зазначимо, що на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який завершився 9 серпня в Казані, Говоров двічі фінішував п'ятим - на 50-метрівках батерфляєм і вільним стилем, ставши найкращим серед плавців збірної України.

Як уже повідомлялося, за підсумками чемпіонату світу українці мають три олімпійські ліцензії.