live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кабмін заборонив російським авіакомпаніям польоти та транзит через Україну


фото: samolety.org
Відповідно до рішення РНБО уряд України приймає рішення про заборону польотів російських авіакомпаній, у першу чергу компаній "Аерофлот" і "Трансаеро"

Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на нараді в Кабінеті міністрів у п’ятницю, 25 вересня, передає Еспресо.TV з посиланням на прес-службу КМУ.

Кабінет міністрів також забороняє транзитні польоти російських авіакомпаній через територію України, "якщо вони містять товари військового призначення, подвійного призначення або російську військову живу силу".

Він доручив повідомити про відповідне рішення російській стороні: "Немає що робити російським літакам з російськими триколорами в українських аеропортах".

Арсеній Яценюк також зазначив, що відповідно до рішення РНБО, є пряма заборона на використання російського програмного забезпечення.

Він зазначив, що йдеться, зокрема, про ПЗ  компанії "Лабораторія Касперського". Глава уряду доручив Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України невідкладно відключити оновлення програми, її придбання та використання в органах державної влади.

"До всіх органів виконавчої влади є чітка вимога - тим компаніям, щодо яких застосовані санкції, заборонити участь в державних закупівлях, щоб вони не мали доступу до бюджетного ресурсу країни", - наголосив Арсеній Яценюк.

Глава уряду нагадав, що рішенням Ради національної безпеки і оборони України, введеним Указом Президента України, прийнято рішення про застосування персональних санкцій до окремих суб'єктів Російської Федерації: "Вже зроблені перші кроки, в першу чергу, це стосується "Укрзалізниці".

"Уряд наполягає на невідкладному застосуванні всіх санкцій, які визначені рішенням РНБО", - підкреслив він.

"Відповідальність за запровадження санкцій персонально лежить на керівниках центральних органів виконавчої влади і директорах державних підприємств. Керівниками кожного органу виконавчої влади повинно бути забезпечене стовідсоткове виконання рішення Ради нацбезпеки і оборони", - підкреслив глава уряду.

новини партнерів

6 серпня, 2020 четвер

5 серпня, 2020 середа

5 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати