Турчинов попросив Росію не заважати ракетним випробуванням своїми істериками

Істерика Росії про те, що Україна, порушуючи всі міжнародні угоди прийняла рішення щодо здійснення ракетних випробувань, позбавлена здорового глузду

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, перелає прес-служба РНБО.

"Істерика Росії про те, що Україна, порушуючи всі міжнародні угоди, в односторонньому порядку прийняла рішення щодо здійснення ракетних випробувань у "суверенному повітряному просторі Російської Федерації", позбавлена здорового глузду", - сказав він.

За словами Секретаря РНБО України, відповідно до всіх міжнародних угод, суверенний повітряний простір РФ у Чорному морі закінчується посередині Керченської протоки.

"У цьому районі Україна не планує здійснювати ракетні випробування. Вся інша територія на захід від Керченської протоки є суверенним повітряним простором України.Тому просимо РФ не заважати випробуванням своїми істериками і провокаціями", - сказав він.

  • Нагадаємо, що російське федеральне агентство "Росавіація" зажадало від України скасування ракетних стрільб, через які оголошено небезпечними кілька зон у повітряному просторі, в тому числі, над окупованим Кримом.

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати