live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Російська сторона гальмує проведення ремонтних робіт на Донбасі, - штаб

Штаб АТО звинувачує російську сторону СЦКК в неконструктивному підході до вирішення гуманітарних проблем через значне обмеження кількості працівників, необхідних для проведення ремонтних робіт на Донбасі

Як ідеться в оприлюдненій прес-центром штабу в неділю заяві, 3 лютого перший заступник спеціально моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг надіслав пропозицію стосовно введення режиму "Тиша".

"Передбачалося, що режим припинення вогню мав розпочатися з 8:00 5 лютого 2017 року в районі, обмеженому населеними пунктами Авдіївка-Ясинувата-Донецький аеропорт-Піски та двома районами міста Донецьк. Після цього мали розпочатися ремонтні роботи для відновлення важливих об’єктів життєдіяльності та інфраструктури", - констатували в штабі.

Збройні Сили України та українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню повністю підтримали дану ініціативу й надали письмові гарантії безпеки для проведення ремонтних робіт на об’єктах інфраструктури.

"У той же час, російська сторона СЦКК станом на 06:00 5 лютого в односторонньому порядку обмежила кількість працівників і саперів, необхідних для проведення ремонтних робіт до 10 осіб, у той час, коли для їх якісного виконання необхідно щонайменше 30 осіб", - йдеться в заяві.

"Такий не конструктивний підхід до рішення гуманітарних проблем значно ускладнює відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу", - вважають у штабі.

Як відомо, з вини бойовиків уже кілька днів не можуть бути проведені роботи з відновлення енергопостачання до Авдіївки. З дня у день російська сторона СЦКК дає гарантії припинення вогню в денний час, однак потім бойовики їх порушують.

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

24 січня, 2020 п'ятниця

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати