Полторак заборонив військовим купувати авто та телефони за рахунок бюджету

Міністр оборони Степан Полторак заборонив придбання Міністерством оборони легкових автомобілів і мобільних телефонів за рахунок державного бюджету

Про це йдеться в наказі №88 "Про бюджетну політику Міністерства оборони України" від 9 лютого.

"Не допускати придбання легкових автомобілів, мобільних телефонів, крім випадків, встановлених законодавством", - наголошується в документі. При цьому уточнюється, що оплата мобільного зв'язку здійснюється в першочерговому порядку за рахунок спеціального фонду держбюджету

Полторак наказав забезпечити мінімізацію витрат на службові відрядження, максимально обмежити проведення виїзних зборів, конференцій, семінарів та нарад і не витрачати держкошти на проведення виставок, ярмарків, з'їздів, симпозіумів, конгресів.

Крім того, міністр наказав здійснювати оплату лише за фактично поставлені товари, виконані роботи і надані послуги, а передоплату використовувати тільки в крайніх випадках і при відповідному дозволі.

Фонд нагородження військових цінними подарунками не повинен перевищувати для міністра оборони - 800 тис. грн, для начальника Генштабу - 400 тис. грн.

Компенсація за оренду житла військовослужбовцям з 1 січня така: 3 тис. грн в місяць для Києва, 2250 грн в місяць для інших обласних центрів, 1500 грн на місяць в інших населених пунктах.

Відзначається, що держбюджетом на поточний рік Міноборони передбачено виділення 64,5 млрд гривень із загального фонду і 2,3 млрд гривень - зі спеціального фонду.

 

 

 

 

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати